​Відпустка для душі і тіла: навіщо і коли їхати в Ізраїль?

Коли найкраще їхати в Ізраїль? Відповідь: завжди! У цій близькосхідній країні цілий рік тепло. Тут можна всього за кілька днів відпочити в двох абсолютно різних містах (благо територія єврейської держави невелика, всього 22 тис. Кв. Км). Тусовочний і пляжний Тель-Авів розслабляє, як пара келихів вина, а духовна столиця, Єрусалим, вражає своєю історією. До речі, тут ще безвізовий в'їзд і летіти з Москви всього чотири години. Легкий доступ в вічне літо!

ТЕЛЬ АВІВ

Тель Авів

Почни знайомство з Ізраїлем з Тель-Авіва - це світська столиця країни. Не так багато історичних пам'яток, зате є майже нескінченний пляж (10 км берегової лінії) і величезна кількість барів, клубів і ресторанів. Вибираючи готель, керуйся одним правилом: чим ближче до пляжу, тим краще. Рівень сервісу тут всюди однаково гарний. Номер в готелі (п'ять зірок) коштує близько 600 шекелів (10 000 р.) За ніч, але завжди можна знайти варіант подешевше.

Ранок

Вы можете приобрести качественные ноутбуки до 3000 грн, а также получить профессиональную консультацию от квалифицированных менеджеров компании.

Поснідай Шакшука - такий ізраїльський варіант яєчні з великою кількістю помідорів. У кафе на узбережжі можна спостерігати, як бігають засмаглі атлети і вигулюють своїх собак жителі Тель-Авіва. Здається, горезвісне «побудувати будинок, посадити дерево і виростити сина» тут замінюється на «завести собаку, займатися спортом і жити в кайф». Купатися найприємніше саме в ранкові години, не так палить сонце і не так багато народу на пляжі.

тель-авів ізраїль

Неві-Цедек; Флорентіно

день

У місті цілодобовий дрес-код casual. Легке плаття, в'єтнамки, капелюх і пляшка води - найзручніший варіант для прогулянок. Вода - необхідність для такого жаркого клімату.

Днем йди в богемний район Неве-Цедек, молодіжний Флорентин, прогуляйся по бульвару Ротшильда і заглянь на ринок. У Неве-Цедек спокійно, розмірено і суцільні європейські пряникові будиночки.

Флорентин - веселий і гучний район художників і артистів. Тут безліч галерей і шоу-румів. А на центральному бульварі Ротшильда обов'язково випий чашечку кави, сидячи навпроти Залу незалежності, де було підписано декларацію незалежності Ізраїлю в 1948 році.

тель-авів ізраїль

БУЛЬВАР РОТШИЛЬДА

Сходи на місцевий варіант московського Даниловського ринку - Sarona Maket. Стильний фермерський ринок, де можна і перекусити, і купити їстівних сувенірів. Кіло тхіну (паста з кунжуту) коштує близько 3000 р., А за кіло хумус просять майже 4000 р., Але ти завжди можеш поторгуватися (тут це прийнято). І ніякої тисняви або галдящіх продавців.

Похожие страницы: