Вибір розумних Android Wear годинників

Вибір розумних Android Wear годинників багато в чому схожий на вибір звичайних наручних годинників. На відміну від телефону, який здебільшого живе у вашій кишені, постійно знаходячи на виду розумні годинники повинні відповідати вашому персональному стилю, а в цьому випадку зовнішній вигляд може бути куди важливіше технічних характеристик.

В настоящее время идея умных часов уже давно не кажется чем-то из разряда фантастики: в рознице представлены уже несколько десятков моделей как от известных брендов, так и от небольших компаний. Осталось только купить moto 360 киев - лучший мобильный гаджет на все случаи жизни и быть в курсе всего, что важно для вас в данный момент.

Google не дозволяє виробникам розумних годинників Android Wear перебудовувати операційну систему більшою мірою, ніж додавання декількох додатків і стилів оформлення, так що, по суті, на всіх годинниках ви отримуєте одну і ту ж операційну систему. Всі розумні годинники Android Wear показують час, відстежують вашу фізичну активність, отримують повідомлення і нагадування за допомогою однакових навігацій і інтерфейсу, нарешті, всі вони сумісні з абсолютно будь-яким смартфоном.

Але відмінності все-таки є. Якісь із смарт-годинників від початку більше орієнтовані на спортсменів. Інші розроблені так, щоб бути якомога більш незалежними від телефону. І, звичайно, бувають годинники з максимальним прицілом на стильний вигляд.

На відміну від інших купівельних гідів, ми не виділяли в нашому огляді єдиного «переможця». Існує дуже багато факторів, які потрібно враховувати, щоб наважитися рекомендувати єдину модель для всіх і кожного, так що ми розбили наш вибір на кілька варіантів, в залежності від вашої мотивації для покупки:

Найстильніші розумні годинники Android Wear;
Самі бюджетні годинники Android Wear;
Кращі годинники Android Wear для фітнесу;
Кращі незалежні від телефону годинники Android Wear.

Похожие страницы: