Види твердопаливних котлів

Твердопаливні котли - популярний і ефективний спосіб забезпечити комфортну температуру в приміщеннях заміського будинку.

Ці пристрої дуже різноманітні і дозволяють врахувати всі нюанси умов, в яких вони застосовуються.

Види котлів за способом завантаження

Твердопаливні котли пропонує розрізняються, в першу чергу, за способом завантаження. Відповідно, можливе ручне або автоматичне завантаження.

Серед котлів з ручним завантаженням розрізняють:

класичні котли;
піролізні котли;
котли тривалого горіння.

На сегодняшний день самым удачным и интересным решением, которое поможет навсегда забыть о холоде в Вашем доме - это купить твердотопливный котел в минске и какой бы тип котла Вы не выбрали, он оправдает Ваши ожидания и поможет обрести независимость от централизованного отопления.

Також котли можна розрізнити і по виду палива:

Дрова, вугілля, брикети
пелет деревний
тріска

Будь-який з цих видів може бути енергонезалежним, що є кращим варіантом в умовах, де передбачаються часті перебої в електроенергією. У будинках зі стабільним електропостачанням відмінно себе проявляють котли з електричним розпалом, додатковими приладами автоматики і безпеки.

Переваги автоматичних твердопаливних котлів

Котли цього типу зводять до мінімуму участь людини в управлінні їх роботою і обслуговуванні. За конструкцією цей пристрій з бункером для завантаження палива (вугілля, дров, тріски, обдири, гранул) дуже просте. Всередину бункера поміщається паливо, підпалюється, що забезпечує підігрів води в контурі.

Автоматизація дозволяє управляти окремими моделями твердопаливних котлів через інтернет з використанням смартфона. Зрозуміло, розширений функціонал вимагає стабільного електропостачання і відбивається на ціні пристрою. Зате обслуговувати такі котли достатньо 1 раз в тиждень.

Твердопаливні котли з ручною подачею

Такі котли відносно дешеві, але їх обслуговування - досить клопітка справа. Завантажувати паливо необхідно вручну, це слід робити щодня. Зате робота котла завжди під контролем, а перебої в електропостачанні не позбавлять будинок тепла.

Вибір моделі котла з ручною подачею палива - непросте завдання. Орієнтуватися слід, в першу чергу, на тип палива, який передбачається використовувати. Перевагу слід віддати котлам зі сталевим корпусом. Такі пристрої прослужать довго і будуть надійними в експлуатації.

Котли тривалого горіння

Котли цього виду - найпрогресивніші серед аналогів. Одного завантаження палива вистачає для роботи пристрою протягом 2-5 діб в залежності від виду палива. При цьому вони автономні і не залежать від електрики, дозволяють регулювати потужність. Чистка від золи потрібна раз в пару місяців, а вартість такого котла нижче автоматичного.

Вибір твердопаливного котла залежить від фінансових можливостей покупця, стабільності електропостачання будинку і його площі. Різноманітність моделей котлів дозволить знайти оптимальних варіант для будь-яких умов.

Похожие страницы: