Види змішувачів для ванної кімнати

Для декого, цілком можливо, присутній у ванній змішувач, цілком може здатися вкрай незначним елементом, проте він часто робить досить серйозний вплив на загальний вигляд даного приміщення. Зараз виробники пропонують неймовірну безліч найрізноманітніших моделей змішувачів, що істотно розрізняються як за вартістю, так і за деякими конструктивними особливостями. В цілому ж, всі існуючі сьогодні види змішувачів зазвичай поділяються на п'ять окремих категорій.

Полотенцесушитель уже давно стал предметом интерьера ванной комнаты, к выбору которого необходимо подходить крайне серьезно. Поэтому полотенцесушители в интернет-магазине «Katalano» представлены в большом ассортименте  от ведущих производителей различных форм и моделей для любой ванной комнаты.

Компактні двовентельні змішувачі

Пристрої даного типу, в даний момент, є самим широко поширеним варіантом. Такого виду змішувачі традиційно забезпечуються двома окремими кран-буксами, призначеними для регулювання рівня подачі і змішування гарячої і простої холодної води, і розташованим між ними поворотним виливом. Цей різновид змішувачів найкраще підходить для установки в порівняно скромних ванних, де кожен сантиметр простору на вагу золота.

Двовентельні змішувачі з широко розташованими вентилями

Змішувачі для ванної: найбільш поширені тіпи. Подібного вигляду пристрої мають практично аналогічну конструкцію з попереднім варіантом: холодна і гаряча вода тут також подається на окремі кран-букси, і потім змішується в поворотному виливі. Єдина істотна відмінність тут полягає в тому, що вентилі на таких пристроях розташовуються один від одного на значній відстані. Саме через цю особливість вони найчастіше використовуються в щодо просторих ванних.

Змішувачі роздільного типу

Головна відмінна риса у подібних змішувачів полягає в тому, що подача, як гарячої, так і простої холодної води в них здійснюється через власні кран-букси і виливи. Через таку специфічну особливість, подібного виду змішувачі сьогодні вважаються далеко не найпрактичнішими, однак, при цьому, користуються досить солідною популярністю при облаштуванні ванної в оригінальному сільському стилі.

Настінні змішувачі

Як можна зрозуміти з назви, такого виду змішувачі кріпляться безпосередньо до самої стіни, а не встановлюються прямо на раковину або ванну. У разі застосування подібних змішувачів, інтер'єр ванної зазвичай починає виглядати досить сучасно і дуже модно.

Змішувачі з одним важелем

Даного виду змішувачі є найпростішими в плані установки. Основна відмінна риса у подібних пристроїв полягає в тому, що подача і змішування води в них здійснюється через один загальний вентиль. Такого виду змішувачі зазвичай виглядають досить елегантно й привабливо, і ідеально підходять для відносно скромних ванних.

Похожие страницы: