Як поліпшити дизайн ванної

Дизайн ванної не менш важливий, ніж оформлення інших кімнат. Кожен погодиться з цим твердженням.

Ось кілька простих порад, які допоможуть зробити ванну кімнату максимально комфортною, але в той же час стильною і вишуканою.

Основні принципи оформлення.

Перш за все, Вам треба визначитися із загальним стилем дизайну даного приміщення. Все повинно бути оформлено в єдиному ключі і не суперечити один одному. Якщо це класичний стиль, то в усьому необхідна вишукана стриманість: як в кольорі (найчастіше це білий або сірий), так і у виборі матеріалів (мармур, граніт, оздоблювальні матеріали, що імітують натуральний камінь). Якщо віддаєте перевагу більш яскраві кольори, то вибирайте етнічний стиль, в ньому гармонійно виглядатимуть коричневий, рожевий, жовтий. Тут допустимо поєднання яскравих відтінків з нейтральними. Можливо кування від Тантьемапоможет прикрасити вашу ванну, адже є речі, які вічні. Габарити вашої ванної кімнати залишають бажати кращого? Не впадай у відчай! Спробуйте візуально збільшити простір, виклавши стіни плиткою малих розмірів або обробивши сусідні стіни контрастними відтінками (одну в світлих, іншу в темних тонах). Можете також оформити одну зі стін 3d шпалерами. Вони будуть створювати ефект об'ємності зображення і візуально збільшать приміщення.

Профессиональный дизайн и ремонт под ключ заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

В оформленні ванної не нехтуйте деталями, з їх допомогою Ви зможете оживити простір. Заповнюючи його стильними дрібницями, дотримуйтесь не тільки єдину колірну гаму, а й єдність стилю. Постарайтеся, щоб полички, мильниці, утримувачі рушників виглядали як єдиний набір. Особливий неповторний затишок створять ретельно підібрані декоративні рушники, килимки, скляні посудини, ароматичні свічки. Можна прикрасити стіни або підлогу ванної живими квітами, тими, які комфортно себе почувають в приміщеннях з високою вологістю, наприклад: окремі різновиди філодендрона, монстери, орхідей. Але заповнюючи кімнату стильними дрібницями - не переборщіть. Головне правило - все повинно бути в міру.

Похожие страницы: