Як правильно знімається вушний зліпок

Від того, наскільки добре зроблений зліпок для виготовлення індивідуального вушного вкладиша, у великій мірі залежить якість звучання слухового апарату.

Правильно знятий зліпок є гарантією того, що ваш апарат буде кожен день звучати так, як цього хочете ви, він не буде заважати при виконанні щоденних справ. У Центрах хорошого слуху працюють кваліфіковані фахівці з великим практичним досвідом щоденного зняття зліпків.

Багатьох цікавить процедура зняття зліпка вуха для виготовлення індивідуальних вкладишів, бірушів і насадок для навушників.Правільно підібрана маса для зняття вушних зліпків гарантує найвищу якість виробів, а користувачеві забезпечується максимальний комфорт і зручність при щоденній експлуатації.

Для того, щоб зліпок був виконаний швидко і якісно, необхідно точно слідувати інструкціям фахівця. Адже в подальшому саме на основі цього зліпка буде виготовлятися індивідуальний вушний вкладиш.

Перед зняттям зліпка слухопротезіст проводить попередній огляд слухового каналу. Якщо у вас є хронічні захворювання вуха або можуть з'явитися алергічні реакції, в минулому були операції на вусі або ви страждаєте підвищеною больовою і тактильною чутливістю, щоб уникнути неприємних ситуацій заздалегідь попередьте про це фахівця.

На другому етапі в слуховий прохід вставляється отоблок з ниткою від попадання  маси, який встановлюється за допомогою пінцета і світловода. Для зняття зліпків наші слухопротезісти використовують двокомпонентну масу на основі силікону. Гіпоалергенна і пластична, вона практично не втрачає форму навіть при тривалому зберіганні, а ідеальне співвідношення компонентів суміші забезпечує формування гранично точного зліпка.

Зліпочна маса вводиться в слуховий прохід за допомогою спеціального шприца, рівномірно заповнюючи канал, і поступово застигає. Через кілька хвилин зліпок готовий і його можна вийняти з каналу. Для отримання більш точного результату з одного вуха знімають по два зліпка.

Готовий зліпок ідеально повторює форму слухового проходу, що є запорукою високої якості готового виробу.

Похожие страницы: