Як скласти резюме: наші поради здобувачам

Як скласти резюме: наші поради здобувачам

Будемо чесні: резюме не головне при влаштуванні на роботу. Людини з унікальними досвідом і компетенціями запросять на співбесіду, навіть якщо його резюме складено на серветці. Інша справа, якщо до категорії рідкісних суперпрофесіоналів він поки не відноситься. Тоді шанс зустріти конкурентів в боротьбі за роботу мрії зростає, а якість резюме виходить на перший план.

У цій статті ми зібрали головні поради щодо складання ідеального резюме. Для простоти ми розташували матеріал по розділах, які чекають вас при заповненні форми резюме на .

Если Вы ищите или предлагаете работу то хедхантер поможет быстро и легко создать резюме, подать объявление бесплатно, удобно и честно.

Фото і контакти - ділові

Фотографія в резюме завжди буде плюсом, навіть якщо посада не передбачає спілкування з людьми. Фото зробить резюме персоналізованих: її легше помітити, а відгук з фото складніше пропустити або видалити. Але вибирати портрет для резюме потрібно критично: невдале фото може все зіпсувати. Найкраще підійде професійне портретне фото, ділове і нейтральне.

У розділі контакти зверніть увагу на поштову скриньку - він повинен відповідати професійним статусом. Адреса [email protected] підкреслить неділової підхід до роботи. А ось [email protected] - вже краще.

Деякі претенденти вказують в резюме свою домашню адресу аж до конкретної квартири. Досить вказати місто або найближче метро, наприклад, «Митищі» або «село Мансурова в Курській області».

Звіряйте зарплату з ринком

Вказувати бажану зарплату в резюме необов'язково, але, якщо ви це зробите, роботодавці не прийдуть до вас з недоречними пропозиціями. Універсальна порада: написати суму на 15-20% більшу, ніж та, яку ви заробляєте зараз. Це дасть можливість торгуватися без шкоди для власних інтересів. Детальніше про те, як визначити бажаний дохід, ми розповідали в одній зі статей.

Звіряйте свої очікування з середньою зарплатою по ринку: подивіться на вакансії, на статистику по регіону та професійної області. Завищений на 40% і більше оклад однозначно відлякає рекрутера. Дізнатися середню зарплату по ринку для свого міста і свій профобластей можна за допомогою «Сколькополучателя».

Похожие страницы: