Як укладати кахельну плитку самостійно

Самостійна обробка стін кахлем заощадить ваш бюджет, адже витрати на професійні послуги зводяться до мінімуму. Однак, щоб результат був таким же високоякісним, потрібно слідувати інструкції і знати аспекти обробки стін плиткою.

Який матеріал підібрати

Вибирати матеріал потрібно в залежності від кімнати, в якій планується укладання кахлю. Якщо обробці підлягає передпокій або кухня, рекомендують придбати плитку для ванної великого розміру, а у ванній кімнаті або туалеті великий кахель буде виглядати безглуздо, так як площа кімнат маленька.

Бажано заздалегідь визначитися з кольором і малюнком кахельної плитки. Відповідно до цього порахувати, скільки буде потрібно кахлю, враховуючи похибку пошкодження при укладанні.

В настоящее время профессиональный ремонт квартир выгоден для заказчика, поскольку избавляет его от всех хлопот, снижает финансовые и временные затраты. А компания, которая производила ремонт в италии по нормам, технологиям и правилам, используемыем в Европе при проведении ремонтных работ, теперь предоставляет свои услуги в России и странах СНГ.

Як підготувати поверхню

Перед тим як приступити до роботи, поверхню необхідно грунтовно очистити від старого кахлю і вирівняти. Якщо стіни були пофарбовані фарбою - обов'язково покривається грунтом.

Як укладати кахельну плитку самостійно

Для початку потрібно підготувати клей для укладання кахлю: сухий порошок розбавити водою як вказано в інструкції, що додається до товару. Готовий клей наноситься зазубреним шпателем на поверхню стіни, повинні залишатися борозни. Далі плитка змочується водою з виворітного боку, викладається на стіні. Для того щоб плитки лежали рівно, можна встановити хрестики з пластика. Необхідно витримувати пропорцію: для плитки великого розміру шов теж повинен бути більшої товщини, і навпаки.

Укладати кахельну плиту слід починати з далекого кута кімнати, а краще з ділянки, де воно найкраще проглядається. При такому алгоритмі укладання приховати ймовірні вади і нерівності малюнка набагато легше.

Найімовірніше знадобиться різати плитку, так як виконати обробку цілими плитками практично неможливо. Застосовується для цього спеціально призначений пліткoрез: з його допомогою на ілюстрованої стороні плити проробляється дрібна борозенка, по якій, з найменшими надавливаниями плитка просто відколюється. Для виконання трудомістких виїмок для труб застосовуються плоскогубці: від плитки відколюють невеликі шматки і плитку зачищають наждачним папером або напильником.

При укладанні кахельної плити потрібно ретельно стежити щоб залишки клею не залишалися. Для того щоб поверхня схопилася, потрібно 24 години, потім за допомогою звичайної викрутки можна прибрати хрестики з пластика і надлишки клею.

Затирка швів

На ринку існує безліч різноманітних сумішей для затирання. Затирочная суміш вибирається залежно від рівня вологості в приміщенні, в якому планується обробка: водостійка суміш - для ванної та кухні, звичайна - для інших кімнат. Суміші для затирання продаються в сухому вигляді, який необхідно розбавити водою, або готовий розчин. Шви затираються за допомогою гумового шпателя, суміш утрамбовують в шов. Необхідно рясно заповнювати шви розчином. На цьому робота закінчується: плитка протирається губкою і залишається сохнути.

Похожие страницы: