ЯК ВИЗНАЧИТИСЬ З РОЗМІРОМ ВДОМА

ЯК ВИЗНАЧИТИСЬ З РОЗМІРОМ ВДОМА?

Перед початком будівництва будинку, багато людей стикаються з такою проблемою, як вибір оптимальної його площі. Скільки поверхів і кімнат зробити, якої площі запланувати майбутнє сімейне гніздечко? І в цьому випадку варто виходити не тільки з ваших фінансових можливостей, смакових переваг, але і раціонально оцінювати практичність житла. Тільки корисні поради, як визначитися з розміром будинку, дізнайтеся далі, в нашій публікації!

  • К Вашим услугам самые красивые и роскошные девушки на  brussels hookers для приятного времяпровождения или расслабляющего эротического массажа по демократичной и доступной цене, в любое удобное для Вас время.

Занадто маленький або невиправдано великий - як уникнути помилок, визначаючись з площею будинку?

В першу чергу ви повинні зрозуміти, що кількість м2 - це далеко не найголовніший критерій, який визначає комфорт проживання в будинку. Так, багато що стає можливим будинків, вельми солідною площі, мають вкрай невдалий проект і менш практичні ніж будинок, наприклад, стандартної площі 140-160 м2. Тому крім метражу важливо до дрібниць продумати планування, адже саме вона грає першорядну роль.

На етапі проектування будинку ви повинні вже приблизно представляти, як вам хочеться облаштувати інтер'єр. Наприклад, буде стояти у вітальні величезний комфортабельний П-подібний диван (що викликає необхідність виділити під цей простір, як мінімум, 50 м2) або ж це буде середньорозмірний кутовий диванчик, який не потребує багато місця.

Словом, питання площі слід вирішувати разом з питанням планування будинку, адже навіть такі речі, як розташування віконних і дверних прорізів, довжина і ширина кімнат можуть надавати колосальний вплив на комфорт проживання.

Кількість поверхів і кімнат в будинку

В даному випадку рішення приймається, виходячи з кількості членів вашої родини, які будуть проживати в будинку. Наприклад, якщо ви щасливчик і у вас велика дружна сімейка, безумовно, необхідно подбати про те, щоб у кожного була своя окрема кімната, просторі зони загального користування і кілька санвузлів.

А ось, якщо ви плануєте жити вузьким родинним колом, немає сенсу створювати в будинку 5-7 кімнат, які просто будуть порожні.

розмір будинку

Оптимальна площа для кожної з кімнат / зон будинку

Аналізуючи переваги замовників, а також рекомендації архітекторів, найбільш комфортним для проживання буде будинок, в якому всі його зони і кімнати мають приблизно таку площу:

Передпокій: 6-10 м2;

Вітальня: 20-50 м2;

Кухня (окрема) 14-20 м2 (сполучена з вітальнею - 40-50 м2);

Ванна кімната (8-12 м2);

Кімнати відпочинку, спальні (14-20 м2);

Гостьовий санвузол (4 м2);

Службові приміщення (9-12 м2);

Але, знову ж таки, дані ці є усередненими, тому як дуже багато залежить від самої планування будинку. Проте, якщо ви вирішили, що вам потрібно побудувати будинок на 3 роздільних кімнати, з двома санвузлами, представлені дані допоможуть вам хоч приблизно розрахувати, на який варіант площі слід орієнтуватися більше!

І, звичайно ж, перед початком будівництва і замовленням проекту майбутнього будинку, обов'язково зіставте свої вимоги з реальними фінансовими можливостями, щоб будинок вашої мрії з "новобудови" не перетворився на "долгостой"!

Похожие страницы: