Застосування самоклеючих ущільнювачів

Слава винахіднику самоклеючих ущільнювачів - складно пригадати більш простого і більш затребуваного винаходу людства.

Спочатку з'явилися поролонові ущільнювачі на двосторонньому скотчі. Їх якість була жахливою - скотч швидко відклеюється як від поверхні на яку був приклеєний, так і від поролонового джгута. Поролонові «косички» звисали з дверей іконно і заважали їх щільно закривати. Через деякий час ринок ущільнювачів захопив ущільнювач, який надійно кріпився до поверхні. Спочатку він був тільки D-образний. Але прогрес не стоїть на місці і зараз доступні найрізноманітніші профілі ущільнювача - E, P, F. Різна товщина робить можливим їх застосування на різних дверях і вікнах.

Сегодня среди огромного разнообразия современных моделей USB флеш-накопителей неизменно привлекает внимание оригинальная и креативная флешка в виде браслета, которая будет не только безупречно выступать в роли надежного и вместительного носителя информации, но и подчеркнет яркую индивидуальность каждого.

Взагалі сфера застосування самоклеючого ущільнювача багатогранна. Класичне утеплення вікон і дверей. Причому не тільки балконних. Ущільнення міжкімнатних дверей позбавить від протягу, а в квартирах з вікнами на різні сторони будинку - і від гулу вітру. Також ущільнення міжкімнатних та вхідних дверей може позбавити від зайвих звуків і запахів. Металеві двері з ущільнювачем перестають голосно плескати.

Ущільнювачем можна обклеїти периметр стекол в заскленій ложі, що не тільки позбавить від щілини, через, які дме холодне повітря, а й припинить їх деренчання. Для більш довгого терміну служби ущільнювача з зовнішньої сторони вікна щілину між склом і рамою, в якій лежить ущільнювач можна залити герметиком. Ущільнювач так само може послужити основою для заповнення широких швів у ванній або кухні герметиком - він підтримає герметик в шві, до того, як той затвердіє.

Ущільнювач можна прокласти в шов між кухонним столом і мийкою або кухонним фартухом і мийкою, перешкоджаючи потраплянню в нього води і крихт. Клейкий ущільнювач на раковині у ванній дозволить зупинити стікаючі по зовнішній стороні краплі. Є і ще декілька хитрощів.

Наприклад, коли двері зачиняються так щільно, що ущільнювач не приклеїш - щілина занадто вузька, але щілина є і від неї потрібно позбутися - можна наклеїти ущільнювач на внутрішню сторону дверей так, щоб він входив всередину косяка, притискаючись до нього бічною стороною, а на косяк наклеїти другий контур ущільнювача - при закриванні дверей, два контури будуть притискатися один до одного, закриваючи щілину, але не заважаючи дверям щільно закриватися.

Похожие страницы: