Геологія ділянок під будівництво

Сучасне будівництво це дуже складний багатоетапний процес. Саме сьогодні ми хочемо розповісти про інженерно-геологічні дослідження. Проводяться ці дослідження як ви, напевно, розумієте, до початку будівництва, частіше навіть до покупки ділянок.

Суть цих робіт полягає в ознайомленні з характеристиками ділянок, зокрема зі складом грунтів наявних, а також зі складом і іншими особливостями грунтових вод. Кожен фахівець знає, що геологія ділянки для будівництва має велике значення, адже від грамотності її проведення залежить не тільки якість будівництва, а й безпека, не кажучи вже про довговічність об'єктів, що будуються.

В настоящее время железнодорожного сообщения между Украиной и Крымом не существует, поэтому Прямые и попутные автобусные пассажирские перевозки из Крыма в Украину и из Украины в Крым на комфортабельном автобусе с водителем- профессионалом - самый надежный и доступный способ поездки.

Інженерно-геологічні роботи проводяться як для індивідуальних забудовників, так і для організацій, основною діяльністю яких є складання будівельних проектів.

Крім того, замовниками також виступають генеральні підрядники та невеликі будівельні фірми. Коротше кажучи, компанії, що виконують дослідження, працюють в інтересах всіх, хто збирається будувати що-небудь на землі і під нею. І так, тут ще треба зауважити, що право на проведення робіт по геології ділянок є тільки у спеціалізованих компаній, у тих фірм, які отримали спеціальну ліцензію. Ну і як ви, напевно, розумієте для отримання цього дозвільного документа, потрібно не тільки спеціальне обладнання та спеціальна техніка, а й цілий штат профільних фахівців.

Геологія ділянки дає можливість дізнатися багато про що. Так, зокрема, можна дізнатися про ступінь неоднорідності грунтів, якщо звичайно неоднорідність взагалі має місце. Як відомо, грунти бувають різні. І що важливо далеко не всі вони підходять для будівництва капітальних споруд. Погано і тоді, коли є сусідами різні за властивостями грунти, не кажучи вже про високі грунтові води. Фахівці також можуть виявити присутність пластів гіпсу і вапняку, що важко назвати хорошою новиною, скоріше навіть навпаки.

У тих місцях, де є такі пласти, як правило, є і карстові камери, воронки та інші порожнечі. Будувати в таких місцях протипоказано. Коротше кажучи, фахівці в процесі проведення геологічних робіт визначають ступінь придатності ділянок для будівництва. І що важливо, в завершенні складається відповідний звіт, в якому вказується не тільки фактичний стан справ, а й даються рекомендації.

Похожие страницы: