Характеристики та есплуатація регуляторів тиску газу

Особисто кажучи вже з назви даного елемента видно, яку роботу він виконує. Однак розглянемо більш детально, що таке регулятор тиску газу, як він працює і які якісні і робочі характеристики він має.

По суті, регулятор тиску газу відноситься до одного з різновидів арматури регулюючої дії, яка є системою автономного типу роботи. Дана система служить для того, щоб підтримувати тиск у трубопроводі в постійному незмінному вигляді.

За допомогою роботи регулятора потік переходить з одного високого режиму, в інший, який, звичайно, низький. Дане регулювання відбувається за рахунок роботи спеціального дроселя, який працює в регулюючій системі, і за допомогою виконання всіх даних дії відбувається зміна гідравлічного опору по відношенню проходячого потоку газів.

Конструктивно регулятор напору газу виглядає наступним чином. До його складу входять такі робочі органи, як механізм виконавчої дії та елемент чутливого типу, який здійснює порівняння сигналів.
Регулятори тиску газу можуть мати підрозділи на регулятори, які мають пряму дію та регулятори непрямої дії. При цьому обидва види регуляторів можуть мати розривну и нерозривну дію.

В настоящее время использование пара, воздуха, воды, различных жидкостей, газов или химических веществ, зачастую сопряжено с давлением в системе, которое создают насосы, компрессоры и паровые котлы. Компания Прима Трейдинг представляет Регуляторы давления высокого качества в огромном ассортимете по умеренным ценам.

У регуляторі, який має безпосередній вид прямої дії, орган регулювання знаходиться в прямій формі і за допомогою сил приводиться в дію. У другому вигляді регулятори напору газу чутливий елемент виробляє вплив на орган регулювання за допомогою джерела з боку, ці джерела можуть являти собою рідину, газ або навіть повітря.

Регулятори тиску повітря можуть підрозділятися на кілька видів. Так існують такі види регуляторів, як регулятор тиску газу астатичного типу. Даний вид регуляторів цілесообразно використовувати на таких мережах, де присутнє самостійне вирівнювання.

Наступний різновид регуляторів газу становляться такими, як регулятори тиску газу статичного типу роботи

І, нарешті, ще одним типом регуляторів тиску газу, стає такий тип регуляторів, які називаються ізодромними регуляторами. Найбільшою популярністю у промислових цілях на сьогоднішній день користуються регулятори, які мають пневматичний принцип роботи.

Вони володіють високим ступенем продуктивності, не мають практично ніяких недоліків у роботі. До того ж даний вид регуляторів тиску газу відноситься до самого безпечного в експлуатації. Поскільки при роботі з даним типом регуляторів практично відсутня вірогідність виникнення загоряння і вибуху.

Похожие страницы: