Кулькові напрямні

Кулькові напрямні

Кулькові напрямні для висувних ящиків - повсюдно використовувані механізми, призначені для установки в різноманітні меблеві вироби. З їх допомогою ми можемо висувати і засувати ящики в кухонних гарнітурах, шафах, комодах, тумбочках та інших меблів.

Кулькові напрямні - висувні системи, схожі з роликові напрямні, але використовують для руху кульки, а не коліщатка.

Направляющие GTV для мебели Вы можете выбрать и заказать по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат, к вашему вниманию широкий ассортимент качественного и надежного товара.

Конструктивно складаються з декількох металевих профілів, вкладених один в іншій, які взаємно переміщаються за допомогою численних сталевих кульок. Такі напрямні використовуються не тільки для установки в висувні ящики, але і входять в комплекти інший функціональної фурнітури (кухонні наповнення, кошики для шаф-купе та інше).

Напрямні для ящиків кулькові - більш дорогий продукт в порівнянні з роликовими напрямними, але володіє такими істотними перевагами, як:

безшумність

Великі допустимі навантаження

плавність ходу

Різні модифікації, в залежності від вимог до функціонала і специфіки монтажу.

На останньому пункті варто загострити особливу увагу і звернутися безпосередньо до асортименту інтернет-магазину. У нас ви зможете купити кулькові напрямні наступних типів:

напрямні неповного висування (висота (Н): 17 мм і 27 мм)

направляючі повного висунення (Н-35 мм і 45 мм)

направляючі повного висунення з доводчиком

направляючі повного висунення з виштовхувачем

напрямні прихованого монтажу повного висунення з доводчиком

напрямні прихованого монтажу повного висунення з виштовхувачем

напрямні прихованого монтажу неповного висування з доводчиком

Додатково на сторінках товарів вищевказаних систем висування представлені схеми присадки, щоб ви могли переконатися в правильності вашого вибору. Наші напрямні надійні в експлуатації і довговічні.

Похожие страницы: