Кварц-вінілова плитка для підлоги

Сьогодні ми вирішили розповісти вам про такий підлоговий матеріал, як кварц-вінілова плитка. До речі, якщо ви раніше про нього не чули, радимо звернути увагу. Це новий підлоговий матеріал, який, незважаючи на свою новизну вже зараз користується чималою популярністю по всьому світу, не виняток і наша країна.

Що це таке

Перш за все, треба зауважити, що це плитка для підлоги. Використовувати її можна в абсолютно всіх приміщеннях житла, починаючи з ванної кімнати і закінчуючи спальньою та коридором. Причому, що важливо, кварц-вінілова плитка може бути застосована і в житлових, і в нежитлових приміщеннях з високою прохідністю, її можна стелити навіть у виробничих цехах, не кажучи вже про офіси і вітальні.

В наше время листовой паронит широко применяется в различных отраслях промышленности, таких как нефтедобывающая, нефтеперерабатывающая, химическая, машиностроение, металлургия и др.. Поэтому компания продает паронит по Украине и другие асбестовые и полимерные изделия в любых объемах по привлекательным ценам.

Як ви, напевно, розумієте, кварц-вінілова плитка це, по суті, листковий пиріг.

Матеріал складається з наступних шарів:

• Шар полівінілхлориду;

• Армований шар ПВХ;

• Шар з кварцом;

• Декоративний шар.

• Захисне покриття.

Першим йде базовий шар, він повністю складається з ПВХ, потім той же ПВХ, але вже з додаванням скловолокна. Слідом йде ПВХ з кварцом, і потім декоративний шар. В якості захисту декоративного шару, як правило, використовується поліуретан. І так, зауважимо, декоративний шар може імітувати абсолютно будь-яку поверхню, починаючи з керамічної плитки і закінчуючи натуральною деревиною.

Переваги кварц-вінілової плитки

Як ви, напевно, розумієте, кварц-вінілова плитка відрізняється високими експлуатаційними характеристиками. Вона прекрасно протистоїть негативам. Перш за все, відзначимо стійкість до механічного впливу. Вище вже було сказано, що цей підлоговий матеріал можна стелити, в тому числі і в виробничих цехах. Стійка вона і до високої вологості, що, звичайно ж, не дивно, адже в основному вона робиться з полівінілхлориду, який абсолютно не сприйнятливий до вологи і воді. Коротше кажучи, це ідеальний варіант підлогового матеріалу якщо ви найближчим часом плануєте зробити ремонт у ванній кімнаті або в якомусь іншому приміщенні, в якому панує висока вологість.

Крім того, кварц-вінілова плитка відрізняється ще й тим, що вона виготовляється в досить великому асортименті. Якщо захотіти, можна знайти плитку, що імітує будь-який з підлогових покриттів.

Похожие страницы: