Лікування алкогольної залежності

Переваги лікування алкогольної залежності в стаціонарі.

Лікування алкогольної залежності - серйозний процес, який включає в себе безліч аспектів і видів терапій. У домашніх умовах досягти потрібного ефекту набагато складніше, ви витратите більше енергії, нервів, коштів і не факт, що всі ваші зусилля дадуть саме той результат, на який ви розраховували.

Деякі намагаються вилікувати близьких від алкоголізму без їх відома, використовуючи тільки харчові добавки та сумнівного походження ліки. Будь-який кваліфікований фахівець скаже, що алкоголік повинен сам визнати наявність цього захворювання у нього і психологічно налаштуватися на одужання або хоча б погодитися на лікування.

Эффективное и надежное лечение алкоголизма по современной методике опытными специалистами доступно по демократичной и доступной цене, без перелат и накруток.

При знаходженні в лікарні, пацієнту буде надана професійна допомога! При знаходженні під постійним контролем і наглядом у фахівців, знижується ризик ускладнень фізичних захворювань, проводиться психологічна допомога (при необхідності), пацієнту допомагають якомога безболісніше пережити процедури детоксикації та очищення організму.

Повноцінне правильне харчування, вітаміни, правильний режим дня і невсипущий контроль над поведінкою організму і психічним станом дозволяє прискорити процес лікування алкогольної залежності і уникнути повторення захворювання - рецидиву хвороби.

Алкоголізм, в першу чергу, це психологічна хвороба, до якої незабаром додається і фізіологічна залежність.

Лікування алкогольної залежності без бажання самого пацієнта просто неможливо. Методик лікування алкогольної залежності кілька, але основні дві - це медикаментозне і психологічний вплив. Потрібно розуміти, що психологічна допомога проводиться тільки в «тверезий» період життя пацієнта.

При лікуванні алкогольної залежності психотерапевт допомагає алкоголіку знайти мотивацію, стимул для відмови від спиртного, знайти в собі сили зізнатися, що він серйозно хворий і прийняти допомогу. Психолог допоможе пацієнту подивитися на себе з боку, зрозуміти всі переваги, можливості і радості тверезого життя.

Алкоголік запрограмований на саморуйнування особистості. Важливо дати зрозуміти хворому, що саме привело його до зловживання спиртного і спробувати знайти разом з ним рішення, вихід із цього глухого кута. В процесі лікування людина повинна прийняти себе і зрозуміти, що він сам в силах позбавити себе від важкої недуги.

Психологічна допомога може проводитися як в групах, так і індивідуально, що залежить від уподобань пацієнта. Але як показує практика, лікування алкогольної залежності в групі більш ефективно, краще допомагає вирішенню міжособистісних проблем, з'являється почуття співпереживання, спільності в досягненні мети, полегшуються процеси самопізнання.

Але при всьому при цьому, навіть найкращий і досвідчений психотерапевт не зможе насильно змусити алкоголіка кинути пити, тут повинна виходити особиста ініціатива.

Похожие страницы: