На що звернути увагу при купівлі замка

При виборі замка, фахівці компаній радять перш за все, звернути увагу на його стійкість до зломів.  Необхідно враховувати кілька нюансів:

вид замку;
з якого матеріалу зроблений запор;
його призначення;
фірма виробник.

В наше время замки дверные – это важная часть конструкции двери, на которой не рекомендуется экономить, так как злоумышленники в большинстве случаев предпочитают взламывать замочные системы, а не саму дверь и полотно. Поэтому электромеханический замок atis lock ss высокого качества и надежности становится все больше затрбованным и популярным у населения.

Замки, які менш стійкі, і їх можна зламати за кілька хвилин, найкраще купувати для міжкімнатних дверей, вхідних дверей в сарай. Механізми з нормальною стійкістю до зломів підійдуть до дверей квартири, де немає цінних речей. З надійними замками злодіям швидко не впоратися, тому їх найкраще застосувати в офісах, квартирах. Високонадійні дверні замки мають найнадійніший рівень захисту. Для злому такого пристрою буде потрібно не менше півгодини, тому дана конструкція все частіше знаходить своїх покупців.

Компанії пропонують увазі споживачів навісні, накладні і врізні види замків, які користуються великим попитом серед споживачів.

Перші дуже прості в застосуванні, але навісні моделі не забезпечують надійний захист, тому їх застосування обмежується для гаражних дверей і господарських будівель. Накладні моделі більш надійні і затребувані, але і у них є недоліки - ці механізми створюють проблеми з установкою на металеві конструкції. Цей виріб накладається на поверхню дверей, і досить добре захищає житло і майно від злому. Перш ніж купити накладний замок , потрібно звернути увагу на принцип його замкової системи.

Врізні замки при установці ховають всередину полотна двері, і таким чином, приховані від очей зломщика. Надійність врізних запорів висока, і найчастіше їх ставлять на металевих дверях і інших потужних конструкціях. Врізні вироби діляться на циліндрові і сувальдні - замкові механізми даного виду є найнадійнішою охороною вашого житла.

Похожие страницы: