Офісні таблички на двері

Театр починається з вішалки, будинок з коридору - ці вирази у всіх на слуху. Але це не зовсім так - всі вони починаються з дверей. Як і офісні приміщення, приймальні, міністерства, державні та громадські організації, інші приміщення.

Неможливо уявити будь-яку установу без різних покажчиків і табличок. Для партнерів та відвідувачів саме з табличок починається знайомство з організацією.

Таблички служать своєрідними покажчиками і дають можливість відвідувачам будь-якої установи або підприємства швидко зорієнтуватися в незнайомому приміщенні. Сьогодні в моді індивідуальність.

Часи, коли таблички на всіх службових приміщеннях виглядали приблизно однаково і залишалися зовсім непомітними для очей відвідувачів, залишилися позаду. Офісні покажчики, що випускаються сучасними компаніями, не тільки вкажуть шлях, призначення приміщення і П.І.Б. володаря кабінету, але і послужать своєрідною прикрасою, логічним доповненням суворого офіційного приміщення.

Уже давно прошли те времена, когда название своей компании все печатали на листе А4 на офисном принтере, а настоящую табличку могли позволить себе единицы. Но сегодня купить таблички на двери любых форм и размеров не составляет никаких трудностей.

Для виготовлення продукції фахівці компаній застосовують сучасне обладнання. Перш ніж приступати до виконання замовлення з замовником будуть досконально обумовлені всі деталі, характеристики і особливості дизайну. Оформлення обговорюється індивідуально. Таким чином, грунтуючись на побажаннях замовника і його фінансових можливостях, підбирається матеріал, технологія.

Табличка, призначена для офісу, може бути стильною, витонченою, суворою. Дизайн виробу - на вибір замовника. Розмір може бути будь-яким, а якщо клієнт бажає замовити вироби незвичайної форми - це можливо. Поверхня виробу може бути глянсовою або матовою, колір і відтінок можна вибрати.

Завжди є можливість проявити фантазію і втілити творчу ідею. При розробці макета у дизайнерів є можливість помістити максимум корисної інформації, зберігши діловий стиль і пропорції зразка.

Якісна красива табличка підкреслює статус установи, офісу. Вартість розраховується залежно від розмірів, використовуваного матеріалу, кількості. Особливим попитом користуються таблички з щільного пластику. Виглядають вони не менш солідно, ніж металеві або дерев'яні, але при цьому коштують дешевше.

Табличка - це свого роду стаціонарна візитна картка фірми і її працівників, навігатор для відвідувачів і гостей.

Жоден керівник не може дозволити, щоб відвідувачі або клієнти витрачали час на пошук потрібного кабінету в довгих коридорах.

Похожие страницы: