Оренда квартир

На сьогоднішній момент здача житла в оренду є популярною формою майнового договору. Адже далеко не кожен в змозі придбати власну квартиру або будинок. З іншого боку той, хто має можливість стати орендодавцем, щомісяця отримує досить відчутний дохід. Саме тому оренда житлової нерухомості має такий успіх. Безліч людей влаштовує перспектива протягом кількох років тимчасово володіти і користуватися приміщенням. Тому головна їх мета - укласти угоду з орендодавцями на найбільш вигідних для себе умовах.

Сегодня, чтобы недорого снять квартиру, необязательно опрашивать знакомых или обращаться за помощью к риэлторам. Компания Юафлетс поможет вам сэкономить время и деньги и выбрать квартиру с помощью электронной базы.

Складові цін на ринку житла

Ринок знімання об'єктів нерухомості постійно зростає. При цьому багатьох цікавить, з чого складається ціна житла, що здається. Щороку ця цифра підвищується на кілька відсотків, що в реальності означає додаткові кілька тисяч рублів щомісячно. Вартість оренди нерухомості складається відразу з декількох чинників, в результаті яких дві на перший погляд однакові квартири можуть оцінюватися зовсім по-різному. Більша частина вартості складається з основних параметрів, які притаманні кожній оселі. Саме на них звертають увагу в першу чергу. До таких параметрів належать кількість кімнат, віддаленість від метро, район міста (ближче до центру або на околиці), загальна площа, тип самого будинку (елітний будинок, бізнес-комплекс, панельний або «хрущовка»). Грає роль поверх і загальний стан житлоплощі.

Крім того, якщо ви вирішили зняти нерухомість, можна звернути увагу і на вторинні чинники. Вони не так важливі, але можуть доставити незручності при тривалому проживанні:

наявність балкона;
наявність телефону;
висота стель;
вид санвузла (роздільний або спільний).

Передбачивши всі ці фактори, ви приблизно прикинете, у скільки обійдеться знімання житла. Розумне планування допоможе знизити навантаження на ваш бюджет.

Похожие страницы: