​Пелетні пальники

Пальник для пеллет - це оптимальний механізм, який використовується з метою підвищення коефіцієнта корисної дії опалювального обладнання, повноцінного використання паливного ресурсу і продовження терміну служби котла.

Що таке пелети і для чого потрібна горілка?

Сьогодні питання економії ресурсів для населення стоїть гостро. І справа не в бажанні зберегти природу для майбутніх поколінь, а в необхідності заощаджувати кошти за оплату комунальних послуг, які в подальшому можна буде використовувати на харчування або інші предмети першої необхідності.

Качественная пеллетная горелка для котла купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Продаж пелетних пальників опалення тим і примітна, що подібне твердопаливні пристрій використовується для котлів, які на сьогодні вважаються найбільш економічними. А пелети по собі більш енергоємні і дешеві варіанти для топки. Це обумовлено складом біопалива. У нього входять:

Відходи деревообробної промисловості;

солома;

Торф'яні гранули;

Лушпиння соняшнику та інше.

Крім того, що це дешево, це ще і екологічно, що вже довели фахівці виробників, будуючи на цьому маркетингову політику своєї компанії. Ми оперуємо зовсім іншими поняттями, тому пропонуємо варіант, який влаштує за співвідношенням якості та ціни. Саме заради цього покупцям, вже обзавевшімся твердопаливним котлом, буде рекомендовано використовувати варіант пристрою - пеллетной пальника купити недорого її можна у нас.

Специфіка вибору пеллетной пальника

Незважаючи на те, що пелетні гранули відносно новий вид твердого палива, вже встигли розробити величезна кількість модифікацій пальника, яка в подальшому буде сприяти оптимізації експлуатаційних витрат котла опалення. Прийнято виділяти різновиди:

Атмосферного типу;

ретортного;

Факельної.

Забір гранул в факельній і атмосферному вигляді здійснюється за допомогою спеціального горизонтального шнека. Паливні елементи потрапляють в камеру згоряння, а вже потім за допомогою вентилятора і іскри утворюють підпал. Тільки в атмосферної різновиди вентилятор не нагнітає повітря, як в факельної.

Ретортне тип ще називають пристроєм об'ємного горіння. Повітря в камеру надходить з боків, гранули подаються знизу, а полум'я розташовується зверху. Говорити про переваги конкретного принципу подачі не доводиться, так як це індивідуальний вибір, але зі свого боку ми готові запропонувати дешеві пелетні пальники в СПб і Москві з можливостями доставки в потрібний регіон країни.

переваги експлуатації

Купівля пальника для змішування газу, що виділяється при спалюванні пеллет, і повітря є, ефективним заходом економії. Так для розпалювання потрібно менше витрат ресурсу палива, що гарантує його повільний витрата. А з огляду на це і підвищується ефективність використання всього опалювального пристрою. Важливо при виборі пеллетной пальника врахувати її переваги, створювані за рахунок автоматизації. Мова йде про:

Контролері спалювання палива;

Регуляторі подачі пелет;

Температурному датчику.

Все це дозволить економити паливо, а наша демократична для Москви ціна на пелетних пальник зробить такі заходи більш ефективними. Гранули при спалюванні повністю плавляться, віддаючи багато тепла і перетворюючись в шлак. При цьому недогар становить всього 2-3%, що дуже ефективно.

Похожие страницы: