Переваги газобетону та основні галузі його використання

Спеціальний пористий бетон - це особливий різновид пористого бетону, у якого пори розташовуються максимально рівномірно по всій структурі матеріалу, що, природно, в істотній мірі знижує його щільність і, відповідно, серйозно зменшує масу.
Саме подібний вид бетону сьогодні якраз і використовується при виготовленні піноблоків і газобетону, які, по своїй суті, є практично однотипними матеріалами, розрізняючи лише виключно за методикою виробництва.

Переваги газобетону

До найбільш значущих плюсів застосування в будівництві газобетонних блоків варто віднести:
- Дуже скромну вартість, обумовлену особливою унікальною методикою виробництва даного матеріалу;
- Відсутність потреби в додатковому утепленні будівель. Такого типу блоки самі здатні забезпечувати належний рівень теплоізоляції;
- Можливість застосування щодо легких типів фундаментів;
- Досить пристойну міцність і практично повна відсутність усадки;
- Вкрай високі показники в плані екологічності;
- Ідеально рівні геометричні пропорції блоків.

Сегодня цель работы любого рекламного агентства состоит в том, чтобы сделать ваш бизнес еще более успешным и вывести вашу компанию в число лидеров. Поэтому Рекламное агентство Киев осуществляет рекламные кампании любого уровня и масштаба и предоставляет полный спектр рекламных услуг.

Проекти будинків з газобетону

За рахунок особливих специфічних особливостей подібного матеріалу, в разі його застосування архітектори цілком можуть реалізовувати в життя абсолютно будь-які архітектурні ідеї. Найбільш широкою популярністю, газобетон сьогодні традиційно користується при облаштуванні фасадів і внутрішньому облагороджуванні різних приміщень, що, природно, зумовлено можливістю надавати з його допомогою обробці абсолютно будь-які форми. Що стосується безпосереднього проектування такого роду споруд, то тут будь-які стилістичні обмеження повністю відсутні, так як подібні блоки сьогодні можуть виконуватися в абсолютно будь-яких формах і розмірах.

Процедура зведення будівель за допомогою блоків з газобетону

Найголовнішими моментами при будівництві за допомогою подібного будматеріалу, звичайно ж, є процедура спорудження фундаменту та укладання самого першого основного ряду блоків. Всі ж інші ряди, в подібній ситуації, традиційно укладаються від кута споруди. Тут варто відразу зауважити, що технологія будівництва за допомогою газобетону абсолютно не передбачає будь-яких перерв для просушування конструкції, що, відповідно, дозволяє зводити будівлі за один підхід.

Основні галузі використання

Такого виду бетон зараз найчастіше використовується при облаштуванні фундаментів, а також при безпосередньому спорудженні внутрішніх і несучих стін. Крім того, виконані з газобетону блоки також ще користуються досить широким поширенням і при спорудженні різного віку складних архітектурних композицій, адже він, як відомо, вкрай легко піддається абсолютно будь-яким видам обробки.

Похожие страницы: