Переваги покупки комерційної нерухомостіСтабільність і рентабельність орендного бізнесу все більше привертає сьогоднішніх підприємців. Цей рід діяльності має на увазі здачу в оренду нерухомості на комерційні потреби: кафе, офіс, торгова точка і ін. Для процвітання бізнесу орендодавець повинен враховувати вимоги конкретних шукачів та поточні тенденції на ринку нерухомості. Наприклад, зараз площа під офіси та магазини більш затребувана, ніж під складські приміщення.
Важливо розуміти, що об'єкт нерухомості повинен приносити дохід орендарю. Від цього безпосередньо залежить прибутковість інвестування.

Самый популярный сайт недвижимости поможет Вам найти жилье своей мечты в считанные минуты.


Перед організацією бізнесу необхідно визначитися з вибором:

- Ви купуєте нерухомість за власні кошти. Класичний спосіб - покупка житлоплощі на першому поверсі. Варто врахувати, що до витрат додаються витрати на висновок квартири в нежитловий фонд, узгодження і будівництво окремого входу, можливий ремонт і перепланування. На це потрібен час, що затримує початок оренди.

- Купівля квадратних метрів на етапі будівництва. Але і тут не все так просто. Утруднення у визначенні реальних термінів здачі новобудови і вигідності розташування, значно знижує рентабельність заходи.

- Укладення договору на покупку орендного бізнесу в іншого власника. Цей шлях найдорожчий. Однак ви отримуєте незаперечні переваги: готове приміщення, економія часу, а головне, бізнес куплений разом з орендарями - немає необхідності в пошуку потенційних клієнтів.

Похожие страницы: