Подорож по Італії

Італія дивовижна країна з багатющою культурою та історією. Туристичний сезон в Італії триває як влітку, так і взимку. Тут можна відпочити на пляжі Середземного моря, ознайомитися з обширною екскурсійною програмою, відвідати гірськолижні курорти, а також провести відмінний шопінг тур.

Якщо ви хочете поніжитися під ласкавими променями сонця, то вам на південь Італії, саме там знаходяться кращі пляжі Італії: Таорміна, Саліна, Віареджіо, Самсон, Коста Смеральда, Кала-Маріоль.

В наше время межкомнатные двери являются неотъемлемым атрибутом современной квартиры или дома и выполняют не только эстетическую функцию, но и практическую. Поэтому если вы хотите купить Межкомнатные двери от производителя в Киеве, вы обязательно должны найти такую модель, которая удачно гармонировала бы, как с характером каждой комнаты в вашем доме в отдельности, так и с общей атмосферой всего жилья.

Любите гірськолижний вид відпочинку, то вам на північ: Аоста, П'ємонті, Ломбардія, Трентіно. Звичайно, бюджетними ці курорти назвати не можна, але вони виправдовують свою ціну - велика кількість трас, різного рівня складності, SPA з видом на Альпи і багато інших приємних видів відпочинку.

Чи плануєте шопінг тур в Італії? Тоді варто відвідати Ріміні і поєднати приємне з корисним, прогулянки по магазинах, екскурсії та відпочинок на пляжі, - що може бути прекрасніше? Щоб зануритися в світ італійської моди, варто провести шопінг в Ріміні і ваша подорож по Італії запам'ятається не тільки пам'ятками, а й покупками за найкращими цінами.

Щоб зануритися в історію, найкраще підійде середня частина Італії: Форлі, Флоренція, Венеція, Рим. Саме там ви знайдете приголомшливі пам'ятники архітектури, почуєте справжні легенди і з головою поринете в історію.

Готелі Італії - це якісний сервіс європейського рівня, існує маса різних готелів на будь-який смак і гаманець. Ви бідний студент, ласкаво просимо в хостел, а якщо ціна вас не хвилює, то до ваших послуг шикарні апартаменти в центрі Риму. У будь-якому випадку де б ви не зупинилися, обслуговувати вас будуть по вищому розряду і ваша подорож по Італії залишиться назавжди в пам'яті.

Похожие страницы: