Поради щодо благоустрою присадибної ділянки

Коли ви побудуєте на своїй земельній ділянці будинок, то напевно побачите, що недоглянута територія навколо нього не тільки не прикрашає, але і значно спотворює, здавалося б, красивий новий будинок. Благоустрій території навколо будинку дозволить йому гармонійно вписатися в існуючий ландшафт, облагороджуючи двір і створюючи затишну атмосферу.

Для початку необхідно скласти план ділянки, дотримуючись існуючих пропорцій і масштабу. На плані відзначте розташування будинку і ретельно продумайте, яким чином і що можна розмістити на вашій ділянці.

Якщо ділянка має нерівності або різкі перепади, то необхідно відзначити кордони, де можна розташувати опорні стінки або габіони. Визначтеся, як будуть розташовані сходинки і доріжки. Вирішіть, з якого матеріалу будуть виконані опорні стінки, і як саме ви їх збираєтеся декорувати.

Сегодня для благоустройства двора совсем не обязательно затевать грандиозные работы с привлечением тяжелой спецтехники, но учесть ландшафтные нюансы – будет нелишним. Поэтому ландшафтный дизайн участка - это не просто умение преобразить территорию вокруг дома, это настоящее искусство создания красоты и гармонии вашего характера с окружающей природой.

Для того, щоб облаштувати декоративні водойма, необхідно володіти спеціальними знаннями. Якщо у вас їх немає, то вам слід отримати консультацію у фахівця на предмет поетапного виконання робіт, а також про те, які рослини необхідні для очищення і прикраси водойми.

Після закінчення робіт з вирівнювання території та облаштування водойми, потрібно обробити землю. Використовуючи садові інструменти, розбийте великі грудки землі, видаліть бур'яни і зберіть все сміття, що залишилося після будівництва

Прийміть рішення про те, якими чагарниками і деревами ви засадите територію ділянки. Зробіть приблизний план розташування газонів і квіткових клумб і визначиться в своїх перевагах щодо квітучих рослин.

При їх виборі потрібно врахувати час їх висаджування, період цвітіння і висоту рослин. Приділіть увагу питанню гармонізації композицій квіткових клумб з урахуванням часу їх цвітіння. Перевірте, яка у рослин буде освітленість і наскільки вони будуть захищені від різних негативних впливів.

Не застосовуйте в оформленні прибудинкової території неприродні кольори. Віддайте перевагу природним відтінкам. Це стосується і матеріалів. Найкращим варіантом стануть дерево і природний камінь, оскільки не внесуть дисонансу в природну красу ландшафту.

Похожие страницы: