Про камінні годинники


До функцій камінних годинників відносяться не просто точне зазначення часу, а й грамотне декорування полки над каміном. Крім рамочок і статуеток там обов'язково знайдеться місце для таких виробів, як камінний годинник, виготовлені руками вмілих майстрів.
Стилі хронографів і інтер'єрні рішення
Стилістика хронографів повинна вписуватися в загальне оформлення приміщення: будь то кабінет або вітальня. Стосується це і оздоблення каміна: фактура і колір повинні бути гармонійні з меблями і стінами. Якщо біля каміна обробка "під дерево", то і годинник повинні бути дерев'яні. Мармурові каміни в стилі бароко гідно прикрасять годинник в цьому ж стилі. Якщо приміщення оформлене в стилі хай-тек (використовується метал, пластик, скло), то і годинник камінні повинні мати сучасні лінії і фактуру.
Купити камінний годинник: з чого почати вибір

Оригинальные часы каминные купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Спочатку необхідно визначитися з розміром каміна і відповідно, розміром годин. На сайті watch.24k.ua ви знайдете детальний опис кожної моделі і легко підберете потрібний варіант. Одні масивні камінний годинник можуть зайняти багато місця на великий полиці, якщо годинник невеликого розміру, значить, вони не повинні загубитися на фоні інших предметів. Наш магазин годинників пропонує різноманітні моделі: квадратні, круглі, фігурні, прикрашені різними статуетками - вибір залежить від інтер'єру і вашого смаку.

В основному для виготовлення використовуються класичні матеріали. Дерев'яні годинник необхідно берегти, як і інші меблі з цінних порід дерева: вони не терплять висихання і підвищеної вологості. Скляні моделі вимагають дбайливого ставлення виходячи зі своєї крихкості.

Такі хронографи можуть бути як механічними, так і кварцовими. У кварцових необхідно вчасно замінювати батарейку, а з механікою необхідно звертатися дбайливіше. До того ж, останні мають більш високу вартість. Естетична функція камінних годинників знаходиться на першому місці, оскільки на відміну від наручних моделей, до камінним людина звертає погляд набагато рідше саме з метою перевірити час.
Додаткові можливості
При підборі необхідно звертати увагу і на які видаються звуки, їх тембр і мелодію дзвону. У число додаткових особливостей входять приємні дрібниці для користувачів: місячний календар, цікаві мелодії з регулюванням звуку. Крім цього, камінний годинник також можуть бути оснащені такою родзинкою, як маятник - це доступно не тільки для підлогових моделей.
Матеріали для виготовлення
Для виготовлення найвишуканіших виробів використовується дорогоцінні метали і камені, бронзу, фарфор. Активно застосовується і техніка вітража для створення декору. Найрізноманітніші форми розташовують використовувати і набір матеріалів для створення твору мистецтва - в класичному варіанті використовується дерево або фарфор.

Похожие страницы: