ПРОМИСЛОВІ ВЕНТИЛЯТОРИ

Промислова вентиляція являє собою комплекс споруд і процесів для правильного забезпечення повітрообміну в будівлях промислового призначення, виробничих цехах, складах і на інших об'єктах подібного призначення. Сюди ж можна віднести вентиляцію в великих житлових комплексах, витрата повітря в яких багаторазово перевищує звичайний побутовий рівень. Промислові вентилятори і елементи вентиляційних систем затребувані в легкій і важкій промисловості, сфері обслуговування. У даному розділі представлені вентилятори різних категорій, який використовуються для подачі або видалення повітря. це:

Радіальні вентилятори. Використовуються для перенесення газоповітряної суміші без твердих частинок.

Качественные вентиляторы промышленные от ДЗПО купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Осьові вентилятори. Конструкція відмінна від радіальних, забезпечує високий ККД і знижений рівень шуму.

Вентилятори дахові. Монтуються на дахах будівель, не займаючи внутрішній простір. Викид відбувається вертикально або горизонтально.

Пилові вентилятори. Використовуються для очищення повітря від пилу, відходів вовни, зерна і т. П.

Канальні. Компактні агрегати, які встановлюють в вентиляційні канали.

Вентилятори димовидалення. Використовуються для відводу диму і надлишку тепла при пожежі.

Тягодутьевиє машини (димососи). Забезпечують подачу повітря до топковим камерам котлів або відведення продуктів згоряння.

Дані моделі можуть створювати тиск різної сили. Залежно від цього в нашому асортименті представлені вентилятори низького і високого тиску. Ми пропонуємо великий вибір типорозмірів і варіантів виконань, щоб підібрати вентилятор, який максимально відповідає умовам експлуатації і приміщенню, де він буде встановлений. У нас представлені агрегати у вибухозахищеному, корозійностійких, теплостійкому виконанні з різних видів стали. Є також шумоізольовані моделі в герметичному корпусі, що дозволяє відчутно знизити рівень шуму під час роботи.

Похожие страницы: