Різноманітність видів шпалер

Величезна різноманітність видів шпалер найчастіше викликає у багатьох людей проблему вибору. Тому необхідно розглянути найбільш популярні типи шпалер і визначити їх основні відмінності. На сьогоднішній день виділяють наступні шпалери:

Паперові. Даний вид шпалер в свою чергу підрозділяється на два підвиди:

Одношарові або сімплексні. Даний вид виготовляється з одношарової папери. Через це вони легко рвуться і швидко вигоряють. Головне достоїнство - низька ціна і екологічна чистота. Одношарові шпалери найкраще використовувати для ремонту в дитячих кімнатах;

Вы можете выбрать и купить обои на любой вкус, для создания красивого и гармоничного интерьера по самой выгодной и доступной цене.

Двошарові або дуплексні. В основі виробництва лежить двошаровий папір. Перший шар (внутрішній) є основою, а на другий (зовнішній) шар виступає в ролі декоративного - на нього наносять малюнок. Подібний вид дуже міцний і не схильний до вигоряння, дозволяють приховувати дрібні дефекти поверхні стін;

Бамбукові. В основі виробництва лежить матеріал флізелін, який виготовляють, як і папір з целюлози. Клеїти бамбукові шпалери краще, вони значно міцніше паперових. Висока міцність матеріалу дозволяє усунути всі недоліки поверхні стін. Найкраще використовувати цей матеріал для обклеювання стін перед фарбуванням;

Текстильні. В основі виробництва даного типу шпалер лежить тканина, яка може бути штучною або натуральною. Тканина з'єднують з паперовою або флізеліновій основою. Поверхня даних шпалер буває:

архатістой;

рельєфною;

гладкою.

Переваги даного виду:

Прекрасний зовнішній вигляд;

Багата текстура;

екологічність;

Звукоізоляція та теплоізоляція. Недоліком є - легко брудняться і важко очищаються;

Вінілові. В основі виробництва лежить матеріал полівінілхлорид, який наносять на паперову або флизелиновій основу. Переваги даних шпалер:

міцність;

невибагливість;

Стійкі до негативного впливу навколишнього середовища;

Прекрасний естетичний вигляд;

Екологічність. До недоліків відноситься -воздухонепроніцаемость.

Скловолокнисті. Виготовляються з скловолокнистої нитки, яка складається з соди, вапна, кварцового піску. Основні переваги:

Легко миються;

Вогнестійкі. Дані шпалери найчастіше використовують для обклеювання стін офісних приміщень, але при бажанні можна використовувати і в квартирі для створення більш суворого офіційного стилю інтер'єру;

Текстильні. Завдяки своєму прекрасному зовнішньому вигляду здатні надати практично будь-якому приміщенню неповторний зовнішній вигляд.

Похожие страницы: