Ремонт ванної кімнати

Ремонт ванної кімнати

Красива ванна кімната - джерело гарного настрою. Щоб привести її в приємний вигляд, потрібно зробити ремонт ванної кімнати. Для цього можна найняти фахівців або зробити його самостійно.

Ремонт ванної кімнати - це дуже нелегка справа, тому потрібно підходити до нього з великою відповідальністю. Для початку потрібно трохи теоретичних знань про способи обробки, видах матеріалів, кращому поєднанні кольорів. У цьому вам допоможуть різні сайти, присвячені ремонту, а також продавці магазинів, у яких ви можете поцікавитися, що підійде саме вам.

Качественный ремонт ванной комнаты Вы можете заказать на сайте http://euro-bud.com.ua, цены на услуги Вас приятно удивят.


Складіть план, на якому ви покажіть кінцевий результат ремонту ванної кімнати. Намалюйте план кімнати і розташуйте на ньому всі елементи так, як бажаєте. Тобто розробіть дизайн своєї майбутньої ванної кімнати. Потім складіть план дій, тобто їх черговість. Адже порядок виконання тих чи інших робіт дуже важливий для кінцевого результату. Також слід подбати про те, хто буде виконувати ці роботи. Сантехнічні та електричні роботи під силу далеко не кожному, тому потрібно знайти фахівців.

Також слід подумати про те, які матеріали ви будете використовувати. У ванній кімнаті вологість завжди підвищена, тому при виборі матеріалів дуже важливо враховувати цей факт. Як правило, підлогу і стіни в таких кімнатах обробляють керамічною плиткою. Для маленьких кімнат краще вибирати плитку невеликих розмірів. При цьому краще підібрати кольори теплих і світлих тонів. Клей варто придбати найкращий, оскільки від цього залежить якість результату обробки.

Для вирівнювання стін добре підійдуть склади, виготовлені на основі цементу. Також можна використовувати листи ГКЛ. Однак і вони повинні бути вологостійкі. Якщо ви плануєте пофарбувати стелю у ванній, але використовувати потрібно вологостійку масляну або акрилову фарбу, шпаклівку і грунтовку. Обробку стелі можна зробити і панелями з пінополістиролу і пофарбувати їх. Отже, теорія засвоєна, матеріали обраний, а кінцевий результат представлений, тому можна приступати до практики.

Для початку видаліть з ванної всю стару сантехніку. Тобто звільніть ванну повністю. Також варто прибрати все змішувачі та світильники. Після цього видаляємо стару обробку. Способів в даному випадку багато. Можна прибрати плитку за допомогою перфоратора або власноруч. Стеля ретельно промиваємо.

Потім проведіть нову електропроводку, встановіть розетки. Далі можете приступати до монтажу сантехніки та змішувачі. Після цього готуємо поверхні до подальшої обробки. Вирівнюємо підлогу, стіни, стелю, використовуючи при цьому ґрунтовку і ті матеріали, які ми вибрали ще на етапі планування. Обробку варто починати зі стін, а закінчувати статтю Коли поверхні готові, можна приступати до обробки стелі, стін і підлоги. Який матеріал вибрати - вирішувати вам. Однак якщо для підлоги ви вибрали лінолеум, то його варто приклеїти.

Коли стіни, підлогу і стелю готові, можете встановлювати нові двері. Вибір дверей дуже широкий, тут справа смаку. Однак і при виборі дверей варто звернути увагу на їх вологостійкість, оскільки це головна умова всіх елементів ванної кімнати.

Похожие страницы: