Розробка вишивки

У наш час з'явився новий спосіб персоналізації предметів одягу - вишивка.

Як випливає з назви технології, дизайн вишивається на бажаний товар самими справжніми нитками різних кольорів.

Незважаючи на ряд обмежень, що відрізняються вишивкою від більш універсального прямого друку, цей спосіб нанесення приносить значне благородство кінцевій продукції.
Крім того, вишивка є одним із самих довгострокових способів нанесення образів на текстильні вироби.

Сегодня изготовление машинной вышивки - современный и презентабельный способ нанесения дизайна на изделие. Поэтому разработка макетов вышивки - важнейштй этап, от которого напрямую зависит качество результата.

Звичайно, сучасне виробниче вишивне обладнання істотно відрізняється від примарних більшості домашніх швейних машинок. Це високотехнологічні комп'ютеризовані системи, для яких конструкція перетворюється в спеціальну програму.

З точки зору кінцевого результату, вишивання представляє собою набагато складніший процес, ніж друк. В останньому випадку принтер за допомогою фарби або інерції переносить дизайн практично в незмінному вигляді. Точки дизайну послідовно наносяться на виріб.

У випадку з вишивкою дизайн попередньо необхідно перетворити в схему, за якою будуть лягати нитки. Для кожного дизайну оператору потрібно враховувати його (дизайн) особливості.

Нижче ми постараємося максимально докладно розібрати, яким вимогам повинен відповідати макет для вишивки, що дозволяє досягти найкращого кінцевого результату:

для вишивання краще всього підходять відносно прості дизайни, без великої кількості дрібних деталей, з явними контурами елементів і цільними заливками. Не підходять градієнти (плавні кольорові переходи) та фотографічні зображення:

шрифти з цілісними контурами, без дрібних декоративних елементів. Висота символів в тексті не менше 7 мм .:

розмір дизайну в макеті повинен відповідати бажаному продукту (і відповідати допустимій області друку на предмет, який ви плануєте замовити);

зображення має бути хорошої якості, з чіткими контурами, без артефактів від компресії та збільшення:

Для найбільш точної кольорової передачі використовуйте необхідну палітру для вишивання.

Навіть якщо дизайн повністю відповідає всім вимогам, фахівцям все одно потрібно буде перетворити його у формат, зрозумілий вишивній машині.

Похожие страницы: