Розумний будинок

Багато хто помилково полагаю, що Розумний Дім - це ніщо інше, як управління різними гаджетами зі смартфона: включити телевізор, запустити мікрохвильову піч і так далі. На щастя, за останній час нові технології зробили серйозний крок вперед.

Сучасний Розумний Дім - це не просто керуваняя лампочками і чайниками з телефону, а вивчаючий, делікатний організм, який допомогає інженерним системам будинку створювати максимально можливий рівень комфорту, безпеки и енергоефективності.

Є певна різниця в виборі функцій Розумного будинку в різних куточках світу. Наприклад, в США більша увага приділяється комфорту, в Європі - економія електроенергії, а в Росії - безпека.

Сегодня комплексная автоматизация позволит Вам управлять всеми системами вашего дома при помощи многофункциональных выключателей, настенных панелей, смартфона или планшета. Поэтому, решив купить умный дом, Вы получите  высокий уровень комфорта, поддерживая автоматически заданные Вами параметры температуры, влажности и освещённости.

Розумний Дім - це інтелектуальна фортеця: він сам закривається, сам викликає поліцію і сам повідомляє хазяїну про те, що відбувається, коли той у від'їзді ».

Кожен з нас зіткнувся з проблемою несвоєчасного оповіщення про надзвичайну ситуацію в домі, будь то витікання води і газу, задихання та запалення або несанкціоновані проникнення. Розумний Дім не тільки автоматично усуває виниклі проблеми, але і дозволяє власнику вчасно отримувати повідомлення про нештатні ситуації в будинку і оперативно реагувати на них.

По прогнозам на зростання обсягів ринку Розумних будинків в Росії може вплинути і постійне збільшення тарифів на електроенергію. Також можна відзначити обговорюване багато введення соціальних норм споживання електроенергії для населення та обмежень на споживану потужність для юридичних осіб.

Не треба забувати і про кліматичні особливості нашої країни. Для території Росії характерні різкі сезонні перепади температур, що не може не вплинути на комфортний мікрокрилат в будинку. Тут Розумний Дім може виступати як асистент, який стежить за будь-якими кліматичними змінами поза приміщенням і регулює температуру повітря, рівень вологості та інші показники навколишнього середовища в домі. Також за рахунок автоматизації мікроклімату забезпечується особливо високий рівень енергоефективності.

Похожие страницы: