Що треба знати при покупці однокімнатної квартири

Багато людей витрачають чимало часу на вибір квартири, що власне, не дивно. Пропозицій на вітчизняному ринку нерухомості багато, до того ж, покупка і зокрема підбір квартири це дуже відповідальна справа. Знайти хорошу квартиру можна декількома способами, один з них полягає у використанні спеціалізованих порталів.

Такі портали повні оголошень. Там вказано не тільки адресу, але і ціну, тип планування і інші важливі подробиці, публікуються і фото. Коротше кажучи, якщо ви шукайте однокімнатну квартиру і взагалі житло для покупки, вам дійсно варто відвідати сайт порталу.

В наше время покупка или продажа любой недвижимости - это очень ответственный шаг, который лучше всего и надежнее всего делать с помощью высококвалифицированных специалистов. Поэтому агентство недвижимости днепр быстро и профессионально поможет купить, продать или сдать в аренду любую недвижимость.

При підборі однокімнатної квартири, потрібно орієнтуватися на такі моменти, як розташування будинку, розташування самої квартири, рік здачі будинку в експлуатацію, стан будинку і стан прибудинкової території. Само собою, купувати житло треба десь поруч з роботою. Якщо, наприклад, ви живете в великому місті, то квартиру треба брати в тому ж районі де ви працюєте, інакше доведеться дуже рано вставати. Що ж стосується розташування квартири, то кращий варіант це другий і третій поверх.

Все просто. На другий поверх можна піднятися без ліфта, як і на третій, і це істотно спрощує справу. Що ж стосується першого поверху, то це поганий варіант через те що вікна першого поверху в буквальному сенсі притягують цеглини, погляди і злодіїв, до того ж ще і шум з вулиці. Велике значення має і впорядкованість району, в якому знаходиться будинок. Буде добре, якщо десь поруч є аптека, продуктовий магазин, стоянка для автомобілів і дитячий майданчик.

Вибираючи однокімнатну квартиру потрібно пам'ятати ще й про те, що вона повинна бути придатною для проживання. Само собою, все залежить від ціни. Але пам'ятайте, що перевірити треба все, ми маємо на увазі комунікації. Перевірте працездатність розеток, вимикачів, кранів і іншого. Тільки після цього варто взагалі вести обговорення про ціну. Оцінити треба і обробку квартири. Якщо потрібний ремонт потрібно врахувати це в переговорах. І до речі, не забудьте про документи. Треба запитати у продавця документи, що дають йому право на продаж квартири. Також буде не зайвим перевірити квартиру.

Похожие страницы: