Спиртовий розчин

Суміш запашних речовин (спиртовий розчин) далі СДВ, є розчином спирту етилового та парфумерної композиції.

Вы можете купить спиртовой раствор по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

СДВ використовується як високоякісну сировину у виробництві парфюмерно-косметичних виробів, антисептиків, лаків для волосся, дезодорантів, ароматизаторів та іншої спиртовмісної нехарчової продукції. СДВ є прозорою безбарвною рідиною без сторонніх часток з щільністю 0,803 ± 0,001 г / см3.

Суміш запашних речовин, спиртовий розчин

Хімічний склад спиртового розчину:

спирт етиловий%: 94,7 - 96,3

парфумерна композиція%: 0,35 - 1,0

вода: до 100%

Увага! СДВ не є спиртом і не може використовуватися у виробництві алкогольних напоїв !!!

ТОВ «АЙТАШ ЮКРЕЙН» пропонує до реалізації суміш запашних речовин (спиртовий розчин) з різними парфумерними ароматами. Суміш запашних речовин (спиртовий розчин), застосовується в створенні різних видів парфюмерно-косметичної продукції. Такі розчини є сумішшю етилового спирту (94.7-96.3%) з парфумерними ароматами (0.35-1%). Суміш запашних речовин не є готовою парфумерної продукцією, а являє собою сировину, необхідну в виробництві різних видів парфумерії та косметики. Що поставляється ТОВ «АЙТАШ ЮКРЕЙН» спиртовий розчин не відноситься до категорії акцизних товарів, оскільки він не застосовується у виробництві харчових продуктів або на лікеро-горілчаних підприємствах.

Українські виробники постійно розширюють асортимент своєї продукції, нарощуючи обсяги виробництва парфумів, одеколонів, спреїв, туалетної води, засобів догляду за шкірою, а також макіяжу для очей або губ. У ТОВ «АЙТАШ ЮКРЕЙН» можна вигідно купити спиртовий розчин з різними парфумерними ароматами. Виступаючи в якості офіційного дистриб'ютора турецької компанії Aytas Tarim Urunleri Sanayi ve Ticaret A.S, ТОВ «АЙТАШ ЮКРЕЙН» реалізує сировину українським підприємствам. Вся пропонована продукція пройшла обов'язкову державну санітарно-епідеміологічну експертизу. Компоненти, що використовуються в процесі виготовлення суміші запашних речовин, проходять ретельний лабораторний контроль. Також суворо перевіряються і готові парфумерні розчини.

У виробництві суміші запашних речовин не застосовується технічний спирт, в процесі виготовлення використовується тільки спирт етиловий вищої очистки. Даний спиртовий розчин не може використовуватися для виготовлення харчової та алкогольної продукції, оскільки з суміші можна виділити парфумерну отдушку.

Використовуючи таку сировину, вітчизняна парфюмерно-косметична промисловість може випускати продукцію високої якості.

Похожие страницы: