​Туристичний Єгипет

Відпочинок в Єгипті вже давно не розкіш. Багато росіян полюбили цю країну, її традиції і звичаї, гостинні курорти, серед яких місто-курорт Ель Гуна - ще молодий, але вже досить популярний. Цей приватний місто-курорт був спроектований штучно. З одного боку місто межує з Червоним морем, а з протилежного боку його оточують казкові багряні гори пустель. Розташована Ель-Гуна на відстані 25 кілометрів на північ від знаменитого курортного міста Хургада (близько 30 хвилин їзди на автобусі).

Вы можете купить вязальную машину по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Це місто відоме як один з найбільш знаменитих єгипетських курортів і славиться прекрасними пляжами і мальовничою природою, які простяглися на десять кілометрів уздовж узбережжя Червоного моря. Крім того, саме місто цікаве своєю різноманітною і химерною архітектурою, тихою і затишною атмосферою.

Основна особливість цього тихого містечка - це незвичайне планування міста. Місто складається з декількох островів, з'єднаних між собою штучно виритими каналами, переходами і містками. Завдяки такому плануванні місто свого часу охрестили «Венецією Єгипту». Переміщення по місту здійснюється шляхом поїздки на мікроавтобусах або по каналам на невеликих човнах, причому для туристів всі поїздки безкоштовні.

ГОТЕЛІ Ель Гуни

Тут туристи можуть проживати не в звичних готелях-висотках, а в затишних малоповерхових будиночках, розкиданих по острівців. Також крім невеликих будиночків, туристам запропонують розкішні пляжні готелі. Всього функціонує 14 готелів із загальною інфраструктурою розваг, у яких один і той же господар. З них два виходять на море, а з інших можна дістатися до пляжів наданим транспортом. Класи готелів в більшій мірі 4,5 зірок, але є готелі по 3 зірки. Так як готелі належать одному господареві, то за символічну доплату, проживаючи в одному готелі, можна скористатися послугами якого-небудь іншого.

Крім готелів існує близько трьохсот приватних міні-готелів і вілл, а також приблизно п'ять сотень приватних апартаментів знаходяться на стадії будівництва.

ПЛЯЖІ

Це місто-курорт підійде кожному. Бажають усамітнитися знайдуть різноманітні пляжі, де їм випаде величезна можливість побути наодинці з природою. Вони зможуть насолодитися бірюзовою чистою водою Червоного моря і поніжитися на спекотному сонці. Пляжів на території Ель Гуни таку силу-силенну, що протягом усієї відпустки кожен день можна відкривати для себе новий унікальний пляж, що вражає уяву красою природного ландшафту.

Похожие страницы: