Віконне листове скло

Неможливо уявити світ без листового віконного скла, яке є основною продукцією практично будь-якого склозаводу.

Скло являє собою прозорий, досить твердий, але в той же час і крихкий аморфний виріб однорідної структури, який може містити в своєму складі різні оксиди металів і склоутвоюючі елементи. У нас кожен бажаючий може купити високоякісні вироби. Продаж здійснюється в роздріб або оптом за чесними цінами.

Класифікація

Виходячи зі способу обробки даного матеріалу, розрізняють кілька типів поверхні:

Поліровану.
Мереживну.
Неполіровану.
Вогнетривку.
Ковану.

Листовое стекло сегодня является одним из наиболее распространенных видов материалов, который находит своей применение в различных отраслях и сферах народного хозяйства. Компания «СтеклоМир» предлагает листовое стекло продажа которого производится, как оптом так и в розницу - как необходимо покупателю.

Світлопроникнення залежить від товщини, а також структури і наявності домішок. Стандартне віконне скло має здатність пропускати від 85 до 92% світла. Товщина листів стандартного неполірованого віконного скла варіюється від 2 до 6 міліметрів. Його ділять на три групи якості залежно від присутності нерівностей, бульбашок і смуг. Допускається слабо-зеленуватий або блакитний відтінок.

Згідно з технічними характеристиками можна класифікувати скло на кілька категорій:

Поліроване - служить заготівлею для вітрин, автомобільного скла, скління і виготовлення дзеркал.
Вітринне - для скління в аеропортах і вокзалах, ресторанах, торгових центрах і виставкових залах. Може бути зігнутим і неполірованим.
Загартоване - піддається термічній обробці і підрозділяється на сталініт і стемалит. Більш міцне, термостійке і міцне скло в порівнянні з класичним аналогом. Застосовується для скління покрівель, підприємств, душових, приміщень торгівлі і лікувально-профілактичних установ.
Армоване - з металевою сіткою, запресованої всередину скломаси. Такий вид скла є більш безпечним і вогнетривким. Виробник може створити візерункові і кольорові різновиди. Використовується для створення скління дверей, сходових прорізів, ліхтарів, різноманітних перегородок, цехів.
Візерункове - ідеальний матеріал для декоративного оформлення приватного житла і громадських місць. Візерунок наноситься під час процедури прокатки.
Сонцезахисний - застосовується для скління громадських і виробничих споруд в умовах жаркого клімату. Солі різних металів, розпорошені на поверхні скла, сприяють блокуванню УФ променів.
Призматичне - листове скло світлонаправленого або світлорозсіючого характеру з різними поверхнями: з рифленням у вигляді призм і гладкою зворотним боком.

Похожие страницы: