Вхідні двері, як рубіж оборони

Сьогодні багато хто встановлює металеві вхідні двері. Вони покликані захистити нашу «фортецю» від грубої фізичної сили, виключити інтелектуальний злом, оберігати від шуму, холоду і спеки. При цьому двері повинні бути привабливими, адже «зустрічають по одягу».

Міцність конструкції дверей обов'язкове, адже ні дверну коробку, ні полотно не повинно з часом перекосити. Цьому сприятимуть якісне зварювання і монтаж дверей. Тому слід довіряти лише професійним фірмам, які працюють на ринку тривалий термін і мають хороші рекомендації.

В наше время надежная входная дверь уже давно стала необходимым атрибутом любой квартиры или частного дома. Поэтому современные входные двери представляют собой целую конструкцию, которая надежно защищает дом от неприятелей и сохраняет в нем тепло и тишину.

Для того щоб захистити коробку по всьому периметру, в стіну встановлюють міцні штирі. До них якісно приварюють коробку, і фіксують спеціальними анкерами. Петлі надійно оберігають протизнімні штирі. У коробку штирі (від 2 шт. До 5 шт.) поглиблюють на 2,5 mm. Така обережність не дозволить зняти двері навіть в тому випадку, якщо петлі будуть спиляні. Іноді в конструкцію дверної коробки вставляють протизнімні системи, які розташовуються по всьому її периметру.

Сталевий лист, який кріплять до «ребев» дверей, роблять зі стандартного вітчизняного прокату або з легованої сталі. Міцність 1,5 mm легованої сталі цілком здатна замінити міцність 3 mm стандартного аркуша сталі. Кевларові двері зі спеціальним вуглеводородістим матеріалом здатні протистояти кульовій атаці з автомата Калашникова. Такий наповнювач використовують в сучасних бронежилетах. Внутрішню сторону дверей можна зміцнити листом сталі або просто оформити декоративним матеріалом. Сталь дозволить значно зміцнити конструкцію дверей, але також і обтяжить її.

Наші співвітчизники звукоізоляцію вирішують за допомогою наповнювачів (пінопласту, соснового бруса, засипанням і мінеральною ватою). Найбільш підходящим матеріалом виявилася мінеральна вата. Вона забезпечить екологічну безпеку, звукоізоляційні і теплоізоляційні характеристики ваших дверей. Мінеральна вата не підтримує горіння і надійно захистить приміщення до приїзду пожежників.

Зарубіжні виробники використовують в якості наповнювача поліуретан високої щільності, який закачують в порожнину дверей під великим тиском. Це у багато разів збільшує і звукоізоляцію, і теплоізоляцію дверей.

Вхідні двері обладнають міцними і сучасними замками. Але про них варто поговорити окремо.

Похожие страницы: