Вибираємо якісну постільну білизну

При виборі комплекту для звичайного одинарного ліжка, орієнтирами служать ті ж критерії, що й виборі інших комплектів:

матеріал;
розмір;
якість.

Особливо ретельно варто підійти до вибору постільної білизни для дітей. Комплект повинен бути максимально зручним, приємним на дотик, якісним і красивим. Велике значення має фактор для кого саме призначається комплект - хлопчика чи дівчинки.

Матеріал

Як матеріал, з якого може бути виготовлений комплект постільної білизни для дитини варто вибирати натуральні тканини. Якщо навіть віддати перевагу комбінованому складу, з огляду на його довговічність та практичність, то варто купувати моделі з невеликим відсотком синтетичних волокон.

Гармония и идиллия, уют и комфорт, романтика и страсть - вилюта постельное белье при относительно доступных ценах, комплекты не заставляют идти на компромисс в плане качества и дизайна.

Кращими матеріалами для дитячого комплекту служить бавовна і льон. Ці тканини забезпечують хорошу циркуляцію повітря, гіпоалергенні і приємні на дотик. Крім того є ще один вид тканини - полікоттон. Це комбінація бавовни і поліестеру (та ж бязь). Такі типи матеріалу забезпечують відмінну циркуляцію повітряних потоків і вбирають вологу.

Розмір

Щоб визначитися з правильністю розміру односпального комплекту, заздалегідь варто зробити виміри ліжка і спального місця. Зазвичай, до параметрів останнього потрібно додати ще см по 20 на боковини - це для вибору простирадла. Такий підхід забезпечує необхідний запас тканини з боків і з торців матраца. Якщо враховувати цей фактор, то заправити простирадло буде простіше і легше, додаткові краї будуть щільно фіксуватися матрацом.

Наволочки і підодіяльник варто вибирати, орієнтуючись на безпосередні розміри і форми подушок (звичайні квадратні і євро), і ковдри.

Якість

Якісний постільний комплект є запорукою здорового сну і комфортного відпочинку. В першу чергу, склад матеріалу повинен відповідати всім стандартам гігієнічності. Крім того, барвники, якими обробляється білизна, не повинні містити токсичних речовин.

Вибираючи комплект, оцініть зовнішній вигляд самої тканини, вона не повинна бути надмірно «рідкою» і мати неохайні краї. Також запах постільної білизни повинен бути натуральний, без явних ознак фарби або інших хімічних сполук.

Похожие страницы: