Як підібрати чоловічий шкіряний ремінь

Чоловіча мода тяжіє до консервативності. На відміну від жіночої, вона не змінюється настільки кардинально від сезону до сезону. До того ж, існує не так багато аксесуарів, якими чоловік може підкреслити свій стиль. Тому їх вибір повинен бути якомога більш ретельний. Щоб правильно підібрати чоловічі шкіряні ремені до свого образу, необхідно дотримуватися простих правил.

Вирішіть, який ремінь вам потрібен

Чоловічі шкіряні ремені бувають класичними і повсякденними. Класичний шкіряний ремінь трохи ширше повсякденного. Він має просту прямокутну пряжку і часто або коричневий, або чорний колір. Повсякденні ремені можуть бути різних кольорів. Їх роблять з різних матеріалів. Їх пряжка може мати абсолютно будь-яку форму.

Тому на самому початку необхідно визначитися, який вам потрібен ремінь - класичний для створення ділового образу або повсякденний, що поєднується з одягом, який ви носите кожен день.

Правильно підберіть розмір

Щоб купити чоловічий шкіряний ремінь, потрібно знати свій точний розмір. Розмір ременя повинен бути більше розміру джинсів на 2-4 пункти. Тобто, якщо ви носите 34 розмір, то ремінь повинен бути як мінімум 36-го. Ідеально точно визначити його можна тільки під час примірки.

На сегодняшний день купить ремень, который одновременно соответствует всем индивидуальным запросам потребителя и модным тенденциям – проще простого. Интернет-магазин модной одежды и аксессуаров SmartLook представляет ремни кожаные мужские и женские высокого качества в огромном ассортименте по самым привлекательным ценам.

Звертайте увагу:

Довжина хвоста має бути не коротша вашого великого пальця;
Ремінь вашого розміру повинен застібатися максимум на третю дірку;
У застебнутому вигляді він не повинен бути довшим другої шлевки.

Перевірте якість

Якісний шкіряний ремінь, як правило, виготовлений з цільного відрізка. Недорогі ремені часто роблять зі шматочків. Однак на якісному виробі склеювання не повинно бути помітним. Краї хорошого ременя повинні бути закруглені.

Якщо аксесуар прикрашений рівним рядком, то не повинно бути ніяких обшарпаних, що стирчать або висячих ниток. Рядок повинний бути ідеально рівним.

Пряжка може бути відкритою і закритою, але головне, щоб вона гармонійно поєднувалася з матеріалом. Стильним ходом буде підібрати аксесуар так, щоб його пряжка гармоніювала з іншими металевими деталями, наприклад, з кольором запонок або годинника, а колір ременя - зі взуттям. Самі деталі і їх кріплення повинні бути надійними.

Купуючи ремінь, плануйте свій стильний образ заздалегідь. Вибирайте модель, що поєднується з речами, які у вас вже є. Інакше потім вам доведеться міняти весь гардероб заради одного аксесуара.

Похожие страницы: