Як вибрати і купити трикімнатну квартиру.

Думаємо, ніхто не буде сперечатися з тим, що покупка квартири це дуже відповідальна справа. При виборі житла треба врахувати безліч моментів, починаючи з розташування будинку щодо доріг і закінчуючи якістю внутрішньої обробки. Відзначимо й те, що сам процес покупки, а саме укладення договору купівлі-продажу теж справа непроста. Саме в цій статті ми розповіли про те, як вибрати і купити трикімнатну квартиру.

Першим ділом

Для початку вам треба визначитися з бюджетом. Від того, скільки грошей ви зможете витратити на придбання квартири, залежить абсолютно все, а саме і місце розташування, і якість обробки, і рік зведення будинку і багато, багато іншого. При цьому зауважимо, що не варто брати собі те, з чим ви не впораєтеся, тут ми маємо на увазі взяття кредитів під покупку житла.

Сегодня для того чтобы каждый смог построить серьезные отношения и обрести семейное счастье, существует сайт Знакомства в Черкассах для серьезных отношений - наиболее удобный и распространенный метод знакомства с новыми людьми.

Наступне з чим вам треба визначитися, це те - квартиру в якому будинку ви купите, в новому або в старому. Квартира «вторинка» обійдеться дешевше, тоді як квартира в новобудові завжди краще. Хоча, як у нас кажуть, раз на раз не доводиться.

Після приступіть до вивчення ринку, вам треба дізнатися, за скільки можна купити 3 кімнатну квартиру в вашому місті. До речі, довідатися про ціни не так складно як здається. В даний час в інтернеті є безліч порталів, на яких розміщені оголошення про продаж квартир із зазначенням цін.

На наступному етапі вирішіть, в якому саме районі ви хочете собі квартиру. Тут орієнтуйтеся на місцезнаходження вашої роботи, чим ближче квартира буде до робочого місця, тим краще.

Не забудьте про це

Поклавши око на якусь конкретну трикімнатну квартиру для початку перевірте її «чистоту». Вам треба переконатися в тому, що після її покупки у вас не буде проблем. Перевірте документи. До речі, нерідко на даному етапі залучаються професійні юристи.

Переконавшись в тому, що квартира «чиста» приступіть до її огляду. Найголовніше це не обробка як думають багато хто, а стан основи стін, а також стан комунікацій, основи підлоги і вікна. Справа в тому, що на переустановку вікон, якщо вони погані доведеться витратити багато грошей, тому вам треба перевірити чи все з ними в порядку. Перевірити треба і стіни, і стелю та підлогу. Що ж стосується комунікацій, то тут вам необхідно провести ціле дослідження. Перевірте електрику, чи всі розетки працюють. Перевірте роботу вентиляційної системи. Буде непогано, якщо встановлений кондиціонер. І так, ні в якому разі не поспішайте.

Похожие страницы: