​Як вибрати вішалку

Як вибрати вішалку

Якщо міркувати про типах вішалок, то необхідно відразу обмовитися - як такої загальноприйнятої класифікації не існує. Проте, все вішалки розрізняються за типом на дві великі групи - це моделі, призначені для зберігання речей у гардеробі і шафі, і вішалки для зберігання речей за межами шафи.

До першої групи належать моделі зі стандартним «зовнішнім виглядом» - вони являють собою звичайні плечики з гачком. Так як вони мають стандартну форму, всі вони можуть з легкістю вміщаються в шафі. Гачок фіксується на перекладині, а одяг розташовується на плічках або на перекладині поменше, де, як правило, розташовуються спідниці або брюки.

Ви можете купити вішалки для одягу оптом для ідеального стану і на виду речей, а також детальніше дізнатися про умови придбання товару за самою вигідною і доступною ціною без переплат і накруток.

Залежно від матеріалу, з якого виготовлені вішалки, розрізняють дерев'яні, металеві, тканинні і пластикові. Дерев'яні вішалки мають кілька переваг у порівнянні з іншими: гарний зовнішній вигляд, екологічність, міцність, ергономічні форми.

Саме для того щоб всі види одягу виглядали однаково охайно і випрасуваний, необхідно придбати кілька видів плічок і вішалок.

Отже, спробуємо розібратися у всьому різноманітті вішалок:

Для сарафанів і топів на бретельках. Деякі плечики, мають спеціальні виїмки. Це вішалки для топів або суконь, які чіпляються за ці виїмки бретельками. Деякі спідниці або брюки також мають приховані петлі, які можуть розташовуватися на таких виїмках.

Для верхнього одягу. До іншого типу вішалок відносяться моделі, на яких ми залишаємо свій верхній одяг, коли входимо в будинок або будь-яке установа. Такі вішалки повинні витримувати вагу важкої шуби або пальто, а тому приділіть увагу не тільки їх формі, а й матеріалу, з якого вони виконані.

Вішалки костюмні - витримують середня вага, розраховані на комбіновані костюми (наприклад піджак + сорочка + штани), як спортивні, так і парадні. Вішалки для брючних костюмів мають не що ковзає поперечину, а для Спідничні костюмів - оснащені фігурними вирізами для Спідничні петель.

Вішалка для топів і сорочок поло мають спеціальну ергономічну форму, завдяки чому одяг не витягується і не сповзає.

Вішалки для сорочок найпопулярніша в Росії форма вішалок. Зручні для зберігання повсякденного одягу, в першу чергу такий як сорочки, прості сукні, сарафани і жакети.

Вішалки для жіночих блуз і делікатних речей мають спеціальне оксамитове покриття (флокированниє), яке володіє антиковзаючим ефектом, а також дозволяє дбайливо зберігати навіть делікатні тканинами.

Вішалки для брюк дозволяють зберегти стрілки і уникнути зайвих заломи. Така вішалка схожа на міні-прес. Спеціальний захисний внутрішній оксамитовий шар забезпечує дбайливе зберігання.

Вішалка для спідниць має спеціальні кліпси з захисним покриттям, які щільно утримують спідницю і при цьому не пошкоджують тканину.

Вішалки для різних аксесуарів: краваток, ременів і шарфів.

Похожие страницы: