Відпочинок на Мальдівах з Одеси

photo01mМи пропонуємо відпочинок на Мальдівах. Пропонуємо комбіновані тури з Одеси на будь-який термін.
Нашими прямими партнерами є лідери ринку: Coral TOUR, ICS Travel, TEZ TOUR.
Ціни на тури і путівки у нас самі мінімальні.

 

Скільки коштує відпочити на Мальдівах, запитаєте Ви? Зателефонуйте зараз і отримаєте детальну консультацію по турах.Сезон відпочинку - цілий рік. Є гарячі тури, VIP відпочинок.Ми здійснимо підбір туру на двох, з дитиною або з друзями.

 

При підборі туру в нашому офісі - ПОДАРУНОК!

  photo02m  

Популярні тури на Мальдіви

                             
 

Курорт

 
 

Готель

 
 

Вартість

 
 

Кегата Атолл

 
 

Fern Boquete Inn 4 *

 
photo03m  

від 899 дол.

 
 

Південний Мале Атолл

 
 

Fun Island 3 *

 
 

від 1669 дол.

 
 

Адду Атолл

 
 

Equator Village 3 *

 
 

від 1599 дол.

 
 

Північний Мале Атолл

 
 

Bandos Island Resort 4 *

 
 

від 1633 дол.

 
   

Meeru Island Resort 4 *

 
 

від 2555 дол.

 
   

Sheraton Maldives Full Moon Resorst & Spa 5 *

 
photo04m  

від 2599 дол.

 
 

Мальдіви - Ця перлина Індійського океану, raspoložennaâ на південному заході Шрі-Ланки, на екваторі.Численні острови коралового рифу формують архіпелаг з 26 головних атолів (групи коралових островів).Країна prostiraetsya 820 кілометрів з півночі на південь і 120 кілометрів на захід від Схід.

 

З неймовірно великої кількості островів тільки 200 населені, а 44 пристосовані виключно як острова-курорти, завдяки чому відпочинок на островах відрізняється особливим комфортом.Клімат теплий і вологий. Сонце сяє весь рік, середньорічна температура приблизно 29 - 32 градуси за Цельсієм.Температура води при цьому коливається в межах 24-27 градусів. І так цілий рік! Відпочинок на Мальдівах - це завжди тепло і затишок комфортабельних готелів, колорит місцевого життя.

 

photo05mВтім, і для бажаючих заощадити на відпочинку (але не на якості сервісу) така можливість є.Купуючи гарячі тури на Мальдіви в 2014 році, ви отримуєте не лише першокласний відпочинок за зниженою ціною, але і можливість бути спонтанними і розкутими, швидко приймати рішення.Купити тур на Мальдіви - це ще й чудова можливість зробити раптовий подарунок коханій людині.На 2014 рік ми також запланували тури за доступними цінами. Вартість мінімальна. Подаруйте собі несподіваний відпочинок! Для цього достатньо придбати gorâŝij тур на Мальдіви.

Возможно, вам понравится:

Алиана Устененко і Гобозов з
Алиана Устененко і Гобозов з
«Зона відпочинку». Вейкборд
«Зона відпочинку». Вейкборд

ДНР оголосила про конфіскацію активів Коломойського і податкові канікули для МСБ - Лідер Birževoj
Також Ігор Kolomojskij в його плани razrušil власний час separatistov порятунок Віктора Януковича в Харкові більше, щоб почати separatistskogo вихід.Губернатор Дніпропетровської області тоді особисто попередив Кернеса про те, що..

Похожие страницы: