Скільки Варто Відпочинок на Мальдівах

maldives-fotoІснує думка, що відпочинок на Мальдівських островах - це дозвілля, який доступний тільки багатим людям.У цій статті ми спробуємо розібратися, чи так це, вивчимо ціноутворення цих турів і порівняємо їх вартість у туроператорів з поїздкою «дикуном».

 

Ітака Скільки тур на Мальдіви в туроператора? Багато туристичні агентства пропонують поїздки на острів цін bûdžetnym яких низький стандарт приблизно в 2 рази.Громадянам Росії немає необхідності оформляти в'їзну візу - її видадуть після прибуття безпосередньо в аеропорту.Віза дає право перебувати в країні протягом 30 днів. Потрібно тільки оплатити митний збір, величина якого становить 12 доларів.

 

Розглянемо, в бюджетному і класичному варіантах. У першому випадку вартість тижневої поїздки обійдеться приблизно в 50-60 тисяч рублів на людину.Завдяки тому, що тут практично завжди стоїть гарна погода, сезон триває майже весь рік.Однак, якщо відправитися на Мальдіви в міжсезоння, коли потік туристів слабшає і попит на путівки невеликий, можна істотно скоротити свої витрати.Або скористатися, так званими, палаючими путівками, які можна купити за 40-50% від первісної вартості.Причому, це ніяк не відіб'ється на якості надаваних послуг.

 

Бюджетний варіант включає в себе тільки проживання в двох - тризірковому готелі.У цьому випадку, всі інші питання, такі як: харчування, трансфер і екскурсійні програми, цілком лягають на вас.Зате вам надається повна свобода дій і вибору програми відпочинку.Середня вартість обіду на двох чоловік складе приблизно 40-80 доларів, а вартість екскурсій - 70-120 доларів з людини.

 

Якщо такий спосіб відпочинку вас не влаштовує, давайте подивимося, скільки коштує тур на Мальдіви в класичному варіанті.Середня вартість тижневого туру набагато дорожче і становить 100-150 тисяч рублів на людину.Але зате, у вартість вже входить проживання в п'ятизірковому готелі, трансфер, харчування та екскурсії.

 

Ще одним способом істотно знизити витрати є самостійна організація подорожі.Однак, це не просто. На ваші плечі ляже бронювання авіаквитків, місць у готелі та оформлення документів.Але якщо ви - любитель пригод і досить добре знаєте іноземні мови, можете ризикнути.У цьому випадку, поїздка обійдеться вам приблизно на 30% дешевше, ніж у туристичних агентствах.

Возможно, вам понравится:

Посадка на Мальдіви Іл 96 червня 2008
Посадка на Мальдіви Іл 96 червня 2008

Гарячі тури на Мальдіви: розкішний і недорогий відпочинок - М.В.
ОСТАННІ тури на Мальдіви sposobny дати ВСІМ želaûŝim незабутній відпочинок в райському кріслами, і про те, як можна купити Takie хвилину, варто харчуватися сайті ODNOGO з кращих туристичних операторів Россіо Компанія "Санрайз тур", натиснувши на посилання http://www.sunrise-tour.ru/maldiv/tury ..

Похожие страницы: