Вартість Відпочинку на Мальдівах 2014

Мрія про Шрі-Ланці + відпочинок на
Мальдіви - Тури та Ціни 2014  

Курорти Мальдів, список туристичних курортів і міст

 

Мальдіви.Інформація про країну і Cenah на тури в Мальдіви.

 

Ціни на тури в Мальдіви в високий сезон з листопада по квітень Високо досить.З травня по жовтень вартість відпочинок трохи зменшується. Проте останнім часом через активної реклами ціни і в низький сезон можуть бути досить високі, крім цього через великий наплив туристів можуть виникнути проблеми з наявністю місць в готелях.

 

Так само в період новорічних і різдвяних канікул ціни на відпочинок на Мальдівах стають значно вище, навіть в порівнянні з високим сезоном.

 

Види відпочинку на Мальдіви. Чим можна зайнятися на Мальдіви.

 

Прекрасний острів Адду, найпівденніший з островів Південного Атола, улюблене місце для дайверів.Так само можна здійснити круїз на дерев'яному човні навколо островів.Вам подадуть освіжаючі напої, а місцеві музиканти залучать грою на барабанах дельфінів.Хіба не чудесне закінчення вечора? На островах безліч місць, де можна зайнятися віндсерфінгом.Найкращий час для цього з березня по жовтень.

 

Клімат Мальдіви. Коли краще їхати на Мальдіви.

 

Існують значні відмінності в кліматі на Мальдівських островах Північного і Південного атола.На Південних атолі випадає більша кількість опадів, ніж на Північних.У північній частині клімат більш жаркий і менш вологий. Клімат на Мальдівах в основному визначається мусонами.Є два сезони. Перший визначається північно-східним мусоном, який називається "iruvai" і приносить невеликий вологість і вітер з листопада по квітень, а південно-західний мусон називається "halhangu".Він приносить проливні дощі і шторми з червня по серпень.

 

Перехід від вологого південно-західного мусону на сухий північно-східний на Мальдівах відбувається в жовтні і листопаді.Протягом цього періоду, вітри сприяють формуванню північно-східного мусону, який досягає Мальдів на початку листопада і триває до кінця квітня.Мальдіви знаходяться в екваторіальному поясі, так що серйозні тропічні шторми і циклони, надзвичайно рідкісні.Але циклони з Бенгальської затоки і Аравійського моря, утворюють темні хмари над Мальдивами і викликають періоди дощів та злив.Сезон дощів триває з червня по вересень, коли на островах панує північно-східні вітру.У цей час часто трапляються шторму і море досить каламутне.

Возможно, вам понравится:

Посадка на Мальдіви Іл 96 червня 2008
Посадка на Мальдіви Іл 96 червня 2008

Гарячі тури на Мальдіви: розкішний і недорогий відпочинок - М.В.
ОСТАННІ тури на Мальдіви sposobny дати ВСІМ želaûŝim незабутній відпочинок в райському кріслами, і про те, як можна купити Takie хвилину, варто харчуватися сайті ODNOGO з кращих туристичних операторів Россіо Компанія "Санрайз тур", натиснувши на посилання http://www.sunrise-tour.ru/maldiv/tury ..

Похожие страницы: