Барбекю на дачі

Деякий час назад практично у кожного дачника був металевий мангал, на хитких ніжках. Однак, ці часи минають і на заміну звичному мангалу приходять комплексні альтанки з барбекю для дачі, сформованими незалежно від приготування різноманітних страв, також служать прикрасою дачного ландшафту. По суті, барбекю - це метод приготування їжі як на відкритому вогні, так і на жарі, який виробляє вугілля.

Сегодня доставка еды – это самый удобный способ попробовать вкусные блюда разных кухонь мира быстро и без хлопот. Доставка пиццы, суши и роллов, доставка канапе - все свежее, горячее и аппетитное, а главное - своевременно и быстро.

Як класифікуються барбекю
По суті, для приготування м'ясних страв виділяють два пристрої - гриль і мангал. Відрізняються вони один від одного відмінностями термічного впливу. У мангалі м'ясо коптиться на жарі вугілля, а на грилі - жаром служить палаюче полум'я. Конструктивно вони також відрізняються. Мангал є відкритою конструкцією, де вугілля тліє під рухами повітряних мас. Гриль же - більш складна конструкція, часто закритого типу, внутрішнє покриття якого здатне відображати жар, а також є піддон, де скупчуються жири, різні датчики і, в деяких випадках, вентилятор, завдяки якому регулюється інтенсивність горіння. Варто зазначити, що такі «примочки» доступні в дорогих моделях гриля.

Барбекю може працювати як на вогні, так і на газу й електриці. Вибір палива залежить в більшій частині від особистих переваг, адже багато хто так люблять аромат диму на запеченому м'ясі. По суті, газові або електричні моделі більш прості в експлуатації, температура у них регулюється спеціальними датчиками, а сам процес готування можна назвати частково автоматизованим. Спорудити барбекю можна і своїми руками, однак, це не такий простий процес, як може здатися.

Всі види барбекю також діляться на кілька видів, відштовхуючись від їх мобільності. Якщо гриль або мангал переносного типу, то для їх виготовлення в основному використовують сплави або залізо. Такі моделі не відрізняються великою вагою і розмірами, тому їх легко транспортувати як на території самої дачі, так і в багажнику автомобіля, якщо ви плануєте вибратися відпочити на природі. Стаціонарні ж моделі передбачають цегляну кладку з наявністю фундаменту. «Вогняне ложе» може бути самих різних розмірів, що, в цілому, залежить від бажання замовника.

Цегляна барбекю - ідеальний варіант для дачі в тому випадку, якщо господар не відчуває фінансові труднощі. Така споруда відрізняється як своєю функціональністю, так і естетичними характеристиками. Для будови капітального барбекю найчастіше застосовують фундамент стрічкового типу, а конструкція не зупиняється лише на вогнищі, де буде смажитися м'ясо. При бажанні, можна облаштувати цілу альтанку, де приємно буде відпочити всією сім'єю, насолоджуючись свіжим повітрям і ароматною їжею.

Похожие страницы: