Чим небезпечні для дитини часті застуди

ГРВІ та грип - це серйозне випробування навіть для самого міцного імунітету.
Але саме дітям боротися з вірусами найважче: незміцнілий організм особливо гостро реагує на інфекційні захворювання, і симптоми застуди доставляють дитині великий дискомфорт.

Діти переносять симптоми застуди важче, ніж дорослі: віруси ГРВІ та продукти їх життєдіяльності викликають інтоксикацію, на яку незміцнілий організм гостро реагує лихоманкою і іншими неприємними симптомами. У дитячому віці імунітет ще тільки формується і вчиться справлятися з вірусами, тому в цей період особливо високий ризик ускладнень: проста застуда може перетворитися в ангіну, отит, бронхіт або навіть запалення легенів. Більш того, якщо не допомогти дитячому імунітету боротися з вірусами, часті застуди легко можуть виснажити організм і привести до хронічних захворювань, які будуть супроводжувати людину все життя.

Сегодня одним из самых популярных жаропонижающих и обезбаливающих средств является Panadol Extra no prescription для взрослых и Panadol Baby для детей, который применяется для облегчения болевого и лихорадочного синдромов.

Якщо дитина схильна часто застудитися, основне завдання в сезон ГРВІ - зміцнити імунну систему, щоб вона успішно боролася з вірусами. Повністю уникнути контакту з вірусами ГРВІ та грипу в розпал простудного сезону, зрозуміло, неможливо - особливо якщо дитина ходить в дитячий сад або школу, де щодня стикається з десятками людей. Якщо ваша дитина схильна часто хворіти і важко переносить навіть банальну застуду - важливо зробити все для того, щоб хвороба відступила якомога швидше і не встигла завдати організму великої шкоди.

Якщо уникнути застуди все-таки не вдалося - необхідно максимально швидко зняти інтоксикацію організму і полегшити хворобливий стан дитини. Коли токсичні продукти життєдіяльності вірусів потрапляють в кров - з'являється головний біль, нудота, піднімається температура тіла. У цей період важливо негайно почати лікування, щоб не наражати на організм важкого отруєння токсинами і звести ризик ускладнень до мінімуму.

Похожие страницы: