Чим обумовлені позитивні відгуки про Деку.

В цілому дураболин можна охарактеризувати наступним чином: він є потужним анаболиком, посилюючи синтез м'язового білка, але практично не діє в якості чоловічого статевого гормону.

Анаболізму у deca-durabolin в півтора рази перевищує аналогічний у тестостерона. Це означає, що він здатний в півтора рази сильніше ініціювати синтез білка. Але його андрогенний ефект становить всього 30%, і це досить мало.

В настоящее время покупка стероидов на черном рынке может быть очень рискованной. Поэтому купить настоящий качественный дека стероид лучше в специализированных интернет магазинах или аптеках.

Ще одна приваблива особливість: deca durabolin не схильний до реакції ароматизації. Він не перетворюється, як тестостерон, в жіночі статеві гормони естрогени. Отже, під час проходження курсу цього анаболика бодібілдер буде позбавлений від багатьох небажаних ефектів.

Deca durabolin продається в аптеках і інтернет магазинах у флакончиках у вигляді розчину для ін'єкцій. Звичайно, уколи - це неминуча хворобливість, дана форма засобів спортивної фармакології не так зручна і приємна, як таблетки. Зате уколи можна робити не частіше, ніж раз на тиждень. При цьому ефект стероїду буде зберігатися дуже довго - до 15 діб. Крім того, ваша печінка буде повністю збережена, в той час як при прийомі оральних засобів вона неминуче постраждає.

Правда, деку можна приймати перед змаганнями, в яких присутній допінг контроль. Після того, як ви зробили останній укол, активна речовина можна виявити в крові ще протягом півтора років.

Якщо ви приймаєте курс дека-дураболина, то ви можете розраховувати на те, що зможете набрати 8 кг чистої м'язової маси. Причому, в подальшому вона вже нікуди не дінеться - адже це не вода, а чистий білок!

Похожие страницы: