Дитячі підгузники - найкращі друззі для малят та їх мам

Якісний підгузник - найкращий друг дитячої шкіри! Він здатен протягом декількох секунд вбирати рідину, таким чином, багато разів знизивши її вредний вплив на ніжну дитячу шкіру.

Крім сприятливого впливу на здоров'я та настрій малюка, підгузник прекрасно впливає на здоров'я сім'ї (вільний від прасування та прання час, здоровий сон). Без підгузника, життя сучасних батьків було б дуже ускладнене. Він став невід'ємним предметом догляду за дитиною раннього віку.

Принцип дії одноразових підгузників знайомий: коли малюк мочиться, вода потрапляє всередину підгузника і утримується там, а шкіра дитини стикається з практично сухим внутрішнім шаром. Такий підгузник не потрібно прати, його легко і швидко змінити.

Современная жизнь ставит мам в более жесткие условия: не смотря на большое количество магазинов, приобрести желаемый товар не так уж просто, в том числе и детские подгузники. Поэтому интернет магазин SMARTINO предлагает купить scutece pentru copii не выходя из дома, максимально быстро и дешево.

Змінювати підгузники потрібно в міру того, як вони стають мокрими або забрудненими - кожні 2-3 години. Новонародженому може знадобитися до десяти підгузників на добу.

У перші місяці життя дитини приходиться дуже часто міняти підгузник, і важливо навчитися робити це правильно.

Щоб правильно вибрати розмір підгузника, необхідно знати вагу дитини. У процесі переходу на більші розміри, при виборі краще віддавати перевагу підгузникам «на виріст». Це буде краще, ніж носити підгузники меншого розміру, так як це може викликати характерні почервоніння, натертості та сліди від гумової стрічки. Якщо ви помітили такі сліди, то необхідно зразу змінити розмір. Чим більша маса дитини, на яку розраховується підгузник, тим більше він зможе впустити і утримати рідини.

Старайтесь купувати якісні дихаючі підгузники без поліетилену.

В сильну спеку, по можливості, необхідно тримати дитину без підгузників.

Підгузники для дітей відрізняються массою переваг:

«Дихаючі» завдяки зовнішньому шару, що пропускає повітря, але при цьому, перешкоджає виходу вологи назовні;
Комфортні - завдяки застібці багаторазового використання, що дозволяє підгузникам краще утримувати форму, забезпечуючи комфорт і свободу рухів малюка;
Надійні - подвійний втягуючий шар швидко всмоктує рідину, перетворюючи її в гель, а м'які двосторонні манжети захищають від протікання дитячого стула по краях та допомагають зберегти шкіру мами в чистоті.

Похожие страницы: