Дизайнерські радіатори опалення та їх застосування

Дизайн-радіатори - це відмінний спосіб привнести індивідуальний стиль в інтер'єр і розставити акценти. В такому опаленні будинку товар представлений, як то кажуть, обличчям. Однак красива "зовнішність" не заважає опалювальному обладнанню справлятися і зі своїм основним завданням - підтримувати комфортну температуру в приміщеннях.

Дизайнерські опалювальні прилади доречні не тільки в ультрапродвинутих інтер'єрах хай-тек, де панують сталь і скло. Наприклад, в класичний ретро-стиль відмінно впишуться чавунні дизайн-радіатори. Нова хвиля популярності цього матеріалу пов'язана не тільки з винятковою довговічністю чавуну. Художнє лиття, доповнене орнаментальним розписом, бронзове покриття під старовину - такі моделі гідні тільки захоплення.

В настоящее время современные тенденции благоустройства требуют, чтобы все в интерьере было идеально и с функциональной, и с эстетической точки зрения. Поэтому дизайнерские радиаторы - отличный способ подчеркнуть хороший вкус хозяина дома и заставить любой интерьер играть новыми красками.

Пропонуючи все нові і нові колекції, виробники дизайн-радіаторів пробують нові кольори, форми, вдосконалюють функції опалювальних приладів. Часто використовується вертикальне виконання. Задіюються всілякі матеріали - бувають дизайн-радіатори скляними, сталевими, виконуються з полімерів, каменю з облицюванням з дерева і кістки. Ще один варіант, коли дизайнер розписує готову поверхню радіатора унікальним малюнком за допомогою термостійких фарб.

Такі батареї не потрібно приховувати - навпаки, їх слід винести на саме видне місце. У більшості випадків це одиничні екземпляри, бездоганні з точки зору естетики.

Сьогодні дизайн-радіатори перестають бути екзотикою, по праву займаючи гідне місце в будинках і офісах. Хоча, звичайно ж, за вартістю вони обійдуться набагато дорожче звичайних.

Творчий підхід робить значущою деталлю інтер'єру не тільки дизайнерські радіатори, що підключаються до централізованого опалення, але і електричні рушникосушки. Унікальні технології забезпечують довговічність полірованих покриттів і варіації колірних рішень.

Щодо розміщення дизайн-радіаторів електричних або водяних слід подумати ще на стадії проектування, не забуваючи про оптимальне підключення приладів до комунікацій. Адже зігрівати красою довгі роки - все-таки основне завдання цих незвичайних приладів.

Похожие страницы: