Дизельні гармати

Перша дизельна теплова гармата з'явилася зовсім недавно, лише кілька років тому. Поява нових видів теплових гармат, котрі працюють не на електриці, а на різних видах рідкого палива, стало можливим завдяки бурхливому розвитку технології інфрачервоного обігріву, яка лежить в основі роботи всіх рідиннопаливних теплових гармат.

Інфрачервона технологія обігріву зробила своєрідну революцію в області обігрівачів і теплових гармат, дозволивши не тільки вийти на новий рівень енергоефективності та економічності процесу обігріву, але і істотно знизити витрати на нього.

На сегодняшний день тепловые пушки дизельные являются автономным видом отопительного оборудования и Аренда дизельной пушки экономически выгодное решение, так как в покупке тепловой пушки  нет финансовой выгоды, в силу их высокой стоимости.

Адже найчастіше нове покоління приладів більш високого технологічного рівня автоматично означає і їх більш високу вартість, в цьому ж випадку все навпаки - більш економічні в експлуатації дизельні гармати Ви можете придбати значно дешевше, ніж традиційні теплові гармати, що працюють від електрики!

Ще один принциповий момент - дизельна теплова гармата незалежна від електричних мереж, від їх наявності, від виділених потужностей, від напруги в мережі, а це значить, що дизельна теплова гармата може експлуатуватися абсолютно в будь-якому місці! На вулиці, в тайзі, в відкритому океані - де завгодно!

Причому, що особливо актуально для сибірського клімату, теплові дизельні гармати при вуличній експлуатації можуть працювати навіть у найлютіші морози. Причому не просто працювати, а забезпечувати при цьому досить високу ефективність обігріву! І все завдяки інфрачервоній технології, головною особливістю якої є здатність обігрівати не повітря, а безпосереднього самі предмети (тверді поверхні, людей, стіни будівель, поверхня дороги і т.д.).

Дуже часто доводиться проводити ремонтні, відновлювальні або будівельні роботи в самий невідповідний час, коли на вулиці мороз. Тепер проведення таких вуличних робіт може стати як ніколи швидким, комфортним і ефективним, і все це завдяки появі нового покоління дизельних теплових гармат!

З кожним роком пропозиція по дизельним тепловим гарматам зростає, виробники теплового обладнання вводять в свій виробничий перелік і дизельні моделі теплових гармат.

Похожие страницы: