Для чого потрібне межування

Ні у кого немає прав змушувати власника нерухомості складати межовий план, однак деякі власники ділянок побоюються подібного повороту, так як, ймовірно, давно не ознайомлюється з законодавством в даному напрямку. Ще в 2008 році був прийнятий закон, який скасував обов'язкове межування. Відтепер ця процедура може проводитися виключно добровільно. При цьому важливо пам'ятати про те, що існує ряд ситуацій, в яких відсутність плану межування може принести шкоду, а тому його оформлення точно не буде зайвим.

Очередное задержание, новое судебное дело,  горбачевский сергей банк Интеграл - это новейшая история на сайте АКРЗ.

Межування території здатне допомогти тому, хто збирається розділити один великий земельну ділянку на кілька дрібних з подальшою реєстрацією, змінити межі ділянки, уточнити показники змін, що дозволить зменшити орендну плату або податок. Поділ може знадобитися і в тому випадку, коли з власниками сусідніх ділянок складаються непрості відносини або зовсім виникають конфлікти через кордонів володінь, які часто виявляються спірними, коли один власник ділянки займає частину території, яка, на думку сусіда, йому не належить.

У деяких випадках власність може цікавити ще й третіх осіб, які претендують з яких-небудь причин на наділ, або власник сам виявляє бажання продати землю, і для того, щоб збільшити її ринкову вартість, розродляє план розмежування.

Перед тим як приступити безпосередньо до складання межового плану, важливо з'ясувати, які саме об'єкти розташовуються на території наділу. Даний етап грає серйозну роль в тому випадку, якщо земля планується до поділу між декількома власниками.

Текстова частина межового плану включає в себе титульний лист і додатковий документ з описом розділів. Вони можуть бути різноманітними, що повністю залежить від того, для якої саме мети складається межовий план. Найпоширенішим варіантів вважається текстова частина, яка містить перелік документів про об'єкт межування, а також акт, відповідно до якого визначаються межі ділянки. Всі дані підкріплюються письмовим експертним висновком кадастрового бюро.

Графічна частина включає в себе схеми територій і результати геодезичних досліджень. Абриси межі ділянки повинні бути складені максимально якісно і коректно, так як дана інформація може коли-небудь знадобитися для виконання додаткових робіт.

Похожие страницы: