​Фотобудка в оренду

Фотобудка в оренду - це сучасна святкова послуга, що дозволяє робити моментальні якісні фото з заходу протягом 10-15 секунд. Вона стала дуже популярною в останні роки, тому що дозволяє вирішити відразу кілька важливих завдань:

Фотобудка дозволяє активно і весело зайняти гостей під час фуршету, щоб вони не занудьгували (якщо він триває тривалий час)

Зайняти і розважити під час перерв святкової програми (особливо актуально, для не курящих гостей, які не виходять на перекури)

Це помітно фотографії з заходу, які гості відразу зможуть забрати з собою додому на пам'ять в роздрукованому вигляді (особливо це може бути важливо для старшого покоління, бабусі і дідусі зможуть повісити фото на холодильник, і вже на наступний день хвалитися сусідам, яка чудова весілля було у їх «дітей»)

Це якісні фото у великій якості, якими ви можете поділитися з усіма запрошеними вже протягом 48 годин після заходу (фотографії зроблені в Фотобудка будуть відправлені на вашу пошту або Яндекс.Діск)

Інтерактивне розвага, яке дозволяє людям зробити кадри з різним фотореквізітом (вусами, окулярами, капелюхами, кумедними табличками і т.п.) не соромлячись і тушуясь, як у випадку якби такий знімок намагався б зробити живий фотограф

На даний момент близько 20-30% святкових заходів проходить за участю Фотобудка. Щороку цей відсоток збільшується, і це не спроста. Адже навіть на заходах, де присутній професійний фотограф - Фотобудка абсолютно не є зайвою. Оскільки вона ніяк не конкурує з живим професіоналом, а є самобутнім розвагою, навколо якого часом навіть утворюється черга з бажаючих зробити веселе фото. Причому не тільки з людей, які перший раз підходять до Фотобудка, але і з тих, хто вже встиг зробити кілька фото. На наш погляд це є досить об'єктивним показником «корисності» і заслуженою популярністю цієї чудової послуги.

Похожие страницы: