Кафе в стилі лофт

Інтер'єр кафе в стилі лофт

Кафе в стилі лофт - це сучасний напрям в дизайні, що дозволяє створювати «дихаючі» і світлі простору без використання перегородок. Назва стилю запозичене з англійської мови і означає «горище».

Першими приміщеннями, задати тон напрямку, були занедбані склади і майстерні - величезні світлі простору з цегляними стінами. Інтер'єр кафе в стилі лофт відповідає цим традиціям. Для створення необхідного ефекту дизайнер поєднує нові і старі течії, матеріали - цеглу та металеву техніку, дзеркала і труби, сходи і заводське неробочий обладнання.

Вы можете заказать дизайн интерьера квартиры днепр от профессионалов с большим опытом работы и индивидуальным подходом к каждому проекту по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Інтер'єр ресторану в стилі лофт відрізняється зовнішньої розкутістю, недбалої елегантністю і при цьому відрізняється економністю. Стиль зародився в США в 40-і роки, коли особливо гостро перед населенням постало питання про пошук недорогого житла. Працюючи з приміщенням, дизайнер розраховує застосування сучасних і вантажних матеріалів, працює з простором. Ефектні інтер'єри виходять, якщо приміщення має незвичайну форму або різнорівневі стелі.

Кафе в стилі лофт - тонкощі створення

Щоб створити інтер'єр кафе в стилі лофт використовують меблі з простої однотонної оббивкою, з елегантними плавними лініями, без різьблення і інших вигадливих декоративних елементів. Як акценту, для візуального поглиблення простору, допустимі яскраві предмети з пластика - стільці, табурети, полиці, стелажі. У приміщенні повинні переважати білий, коричневий і сірий кольори - це основа на фото інтер'єрів в портфоліо дизайнерів. Не виключені невеликі вкраплення більш яскравих відтінків, але вони не повинні займати більшу площу.

Інтер'єр ресторану в стилі лофт передбачає, що дизайнер враховує і поєднує як особливості напрямки, так і самого приміщення:

Стіни - замість шпалер, дерев'яних панелей і фарби використовують цегляну фарбу або ж штукатурку;

Вікна - повинні бути великими, пропускають багато світла, найкраще, якщо вони будуть панорамні без фіранок;

Пол - дощатий, лакований, допускається наявність невеликих килимків в природних теплих відтінках.

кафе в стилі лофт кафе в стилі лофт

Кафе в стилі лофт виглядає ефектно і трохи брутально, завдяки загальному враженню незавершеності, атмосфері мануфактури або богемної виставки, що проходить на старому складі. При цьому інтер'єр дуже практичний, не вимагає величезних фінансових витрат на дорогий декор, відповідає духу творчості. Мистецтво дизайнера полягає в тому, щоб створити ту саму атмосферу незавершеності, щоб вона виглядала гармонійно, а не була справжнім бардаком.

Інтер'єр ресторану в стилі лофт - довіряйте професіоналам

Професійний дизайнер, це людина, чия робота полягає в тому, щоб відчувати кольори і матеріали, він вміє грамотно поводитися з простором і світлом. Тому щоб кафе в стилі лофт виглядало затишно і ефектно, пропонуємо скористатися послугами фахівців.

Професійний дизайнер займається наступними питаннями:

розстановка меблів і зонування простору;

грамотне використання кольору і декору;

робота з природним і штучним освітленням;

обігрування приміщення нестандартної форми;

оформлення різнорівневих стель;

поєднання матеріалів, що розрізняються по стилю.

інтер'єр кафе в стилі лофт інтер'єр кафе в стилі лофт

Створюючи інтер'єр кафе в стилі лофт, необхідно бути гранично акуратним. Потрібно відчувати грань між дійсно занедбаним неохайним приміщенням і витонченим дизайном, на який надихають порожні склади і горища. Самостійно створити все це дуже складно.

Затишний і в той же час богемний інтер'єр ресторану в стилі лофт сприяє відпочинку, покращує настрій гостей, допомагає розслабитися. Професійно створений дизайн буде унікальним, відповідним ідеально під ваш заклад. Затишна атмосфера (а також фото інтер'єру на вашому сайті) допоможе залучити нових гостей і зробить кафе або ресторан популярним.

Похожие страницы: